3D pero 3Doodler Create Smoky Blue Pen Set 3Doodler Create je první a skutečně nejlepší pero pro 3D kreslení, jež vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu. 3D pero 3Doodler Create Smoky Blue Pen Set 3Doodler Create je první a nejlepší pero pro 3D kreslení. Pomocí pera 3Doodler můžete vytvářet nejrůznější 3D objekty vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které téměř okamžitě tuhne a vytváří pevnou a stabilní... Celý popis

Koupit za 2 380 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

3D pero 3Doodler Create Smoky Blue Pen Set

3Doodler Create je první a skutečně nejlepší pero pro 3D kreslení, jež vám umožní tvořit ve 3D vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které chladem utváří téměř okamžitě pevnou a stabilní strukturu.

3D pero 3Doodler Create Smoky Blue Pen Set

3Doodler Create je první a nejlepší pero pro 3D kreslení. Pomocí pera 3Doodler můžete vytvářet nejrůznější 3D objekty vytlačováním ohřátého plastového vlákna, které téměř okamžitě tuhne a vytváří pevnou a stabilní strukturu.

Hlavní přednosti:

Kreslení ve 3D

Lehké pero pro pohodlné kreslení

Dvě rychlosti vytlačování vlákna

Automatické vytlačování vlákna

Vhodné pro praváky i leváky

Vlákna v mnoha barevných provedeních

Zapojte svou fantazii

Buďte originální! Máte fantazii a trpělivost? Vytvořte si působivé bytové doplňky, originální šperky nebo vlastní modely čehokoli, co vás napadne. Zajímá vás technologie 3D tisku, ale nemáte dost finančních prostředků, abyste si pořídili 3D tiskárnu? Nabízíme vám ekonomičtější řešení v podobě 3D pera.

3D pero vytlačuje roztavený plast, který velmi rychle tuhne a vytváří pevné struktury. Pero lze používat pro vytváření plochých tvarů na papíře, které můžete následně odlepit, nebo můžete vytvářet 3D objekty přímo ve vzduchu. Vzniknou tak objekty limitované pouze vaší fantazií a zručností. Vzhledem k tomu, že je
3Doodler vlákno přilnavé k jiným plastům, dá se s ním opravit i drobné plastové předměty. Jako stavební materiál vám poslouží vysoce pevný ABS plast nebo PLA plast s dobrou ekologickou odbouratelností. Obojí je dostupné v mnoha barevných provedeních. 3D pero 3Doodler je vhodné pro praváky i leváky.

Dva druhy plastových tyčinek

3Doodler Create disponuje dvojím nastavením teploty. Nižší teplota pro PLA tyčinky, vyšší pro ABS tyčinky. Je na vás, který typ materiálu zvolíte.

ABS je amorfní termoplastický kopolymer a je to nejpoužívanější materiál v 3D tisku. Výhodami je především zdravotní nezávadnost, odolnost vůči vysokým i nízkým teplotám a mechanickému poškození.

PLA se odlišuje tím, že je vyroben z obnovitelných zdrojů. Hlavní surovinou pro jeho výrobu je rostlinná biomasa (kukuřičný škrob) a přírodní látky jako např. celulóza. Je zdravotně nezávadný a je možné ho ekologicky likvidovat.

Technická specifikace:

Technologie tisku: 3D

Hmotnost: 50 g

Šířka: 1,8 cm

Délka: 15,5 cm

Napájení: 110 - 240 V

Povrchová úprava: eloxovaný hliník

Maximální teploty pro:

ABS: 230 °C

PLA: 190 °C

Obsah balení:

1x 3Doodler Create

1x Napájecí adaptér

1x Čisticí nástroj

1x Nástroj pro sundání trysky

1x Mini šroubovák

1x Náhradní krytka

50 plastových tyčinek (AB-MIX4 + PL-MIX6)

1x Návod

Ukázkové video:
Zobrazit více

Články odjinud