Hybridní sklo značky 3MK, které kombinuje ty nejlepší vlastnosti ochranných fólií a tvrzených skel v jednom produktu. Mezi hlavní benefity patří především dosažení vysokého stupně krytí při současném zachování malé tloušťky a pružnosti, což jsou vlastnosti blízké zejména ochranným fóliím. Výsledkem je tak nenápadná ochrana displeje o tvrdostí 7H, čehož bylo dosaženo užitím speciálního keramického povlaku na jejím povrchu. Aplikací hybridního skla na displej se zvyšuje nejen odolnost proti poškrábání,... Celý popis

Koupit za 303 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hybridní sklo značky 3MK, které kombinuje ty nejlepší vlastnosti ochranných fólií a tvrzených skel v jednom produktu. Mezi hlavní benefity patří především dosažení vysokého stupně krytí při současném zachování malé tloušťky a pružnosti, což jsou vlastnosti blízké zejména ochranným fóliím. Výsledkem je tak nenápadná ochrana displeje o tvrdostí 7H, čehož bylo dosaženo užitím speciálního keramického povlaku na jejím povrchu. Aplikací hybridního skla na displej se zvyšuje nejen odolnost proti poškrábání, ale také proti poškození následkem pádu, a to až o 250 %. 

Díky přítomnosti polohovacích nálepek Fit-In, které pomáhají s přesným umístěním, je montáž velmi snadná. Samozřejmostí je zachování dokonalé citlivosti displeje a kvality zobrazení. Vlivem nelepivé látky Inviscid-Sil po celé ploše nedochází po aplikaci ke vzniku bublinek, odlepování ani odstávání. Speciální oleofóbní vrstva na povrchu pak brání ulpívání velkého množství otisků prstů.

U mobilních telefonů se zaoblenými hranami nepokrývá tento typ skla celou přední plochu, ale pouze její rovnou část. Z tohoto důvodu může na každé straně mezi sklem a okrajem telefonu vzniknout 2-3 mm mezera. Ta ve většině případů rozměrově kopíruje rámeček okolo displeje, takže nemá zásadní vliv na každodenní použitelnost. Pro dokonalé pokrytí celé čelní strany však doporučujeme zakoupit speciální 3D tvrzené sklo.

Vlastnosti

- tvrdost 7H při tloušťce pouze 0,3 mm

- odolná, ale zároveň nenápadná ochrana

- neovlivňuje citlivost displeje ani kvalitu zobrazení

- lze používat zároveň s obalem či pouzdrem

- snadná aplikace a případná výměna

- vyrobeno v EU

Obsah balení

- hybridní sklo 3MK FlexibleGlass s nálepkami Fit-In

- mokrá a suchá utěrka

- odstraňovač prachu

- vyhlazovací kartička

Návod k instalaci

Obrázky mohou být pouze ilustrativní, ale zakoupené sklo bude vždy s daným modelem plně kompatibilní.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud