Vlastnosti - Vyšší odolnost proti praskání než u jiných tvrzených skel díky temperování při 420°C a nově přidané vrstvě Anti-Crash. - Vícevrstvá konstrukce zvyšuje ochranu proti praskání, podobně jako ve skleněných panelech proti vloupání. - Nejvyšší komfort je zajištěn díky použití zaoblených hran 2,5D a minimální tloušťce 0,3 mm. - Díky lipofóbní vrstvě je HardGlass perfektně hladké, téměř cítíte, jako byste se dotýkali přímo displeje. Také usnadňuje odstraňování otisků prstů z povrchu displeje... Celý popis

Koupit za 155 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vlastnosti

- Vyšší odolnost proti praskání než u jiných tvrzených skel díky temperování při 420°C a nově přidané vrstvě Anti-Crash.
- Vícevrstvá konstrukce zvyšuje ochranu proti praskání, podobně jako ve skleněných panelech proti vloupání.
- Nejvyšší komfort je zajištěn díky použití zaoblených hran 2,5D a minimální tloušťce 0,3 mm.
- Díky lipofóbní vrstvě je HardGlass perfektně hladké, téměř cítíte, jako byste se dotýkali přímo displeje. Také usnadňuje odstraňování otisků prstů z povrchu displeje a jiných nečistot.
- Rychlá aplikace bez bublinek díky nelepivé látce Inviscid-Sil™ a polohovacím štítkům Fit-In™, které pomáhají přesně umístit sklo na displej.
Specifikace

- Rozměry balení: 19x11x0,8 cm (VxŠxH)
- Váha: 48,70g
- Souprava obsahuje: HardGlass, Fit-In™ polohovací štítky, kartičku na rozetření bublin, Dust-Fix™ štítek a čistící hadřík.

Kód produktu: ED1403901
Part no.: 5903108250429
EAN: 5903108250429
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud