Můžete si vytvořit nový povrch a podle svých potřeb namontovat každou nohu a každý modul "ATT" na libovolné místo. Můžete se také rozhodnout pro rozdělení nebo použití pouze jednoho ze šesti dostupných modulů, aby byl vhodný i pro ty nejmenší stoly. Každý modul má rozměry 30 x 30 cm (11,8 x 11,8 palce). S modulem "ATT" můžete během montáže změnit výšku nohou: můžete si vybrat mezi 8 a 12 cm (3,1 a 4,7 palce). Různou výšku "ATT" můžete použít k vytvoření prostředí s různými úrovněmi ve scénáři válečné... Celý popis

Koupit za 1 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Můžete si vytvořit nový povrch a podle svých potřeb namontovat každou nohu a každý modul "ATT" na libovolné místo. Můžete se také rozhodnout pro rozdělení nebo použití pouze jednoho ze šesti dostupných modulů, aby byl vhodný i pro ty nejmenší stoly. Každý modul má rozměry 30 x 30 cm (11,8 x 11,8 palce).

S modulem "ATT" můžete během montáže změnit výšku nohou: můžete si vybrat mezi 8 a 12 cm (3,1 a 4,7 palce). Různou výšku "ATT" můžete použít k vytvoření prostředí s různými úrovněmi ve scénáři válečné hry nebo RPG.
Zobrazit více

Články odjinud