ADC Blackfire Project L

100 %
Stars
(10 hodnocení)

Skládejte efektivně dílky, vyvíjejte svůj mechanismus, zdokonalujte strategii a vyhrajte ve hře!   Ve hře Project L se budete ze svých dílků snažit skládat skládačky jednu po druhé tak, abyste dílky využili optimálně a získali co nejvíce bodů. Hráči začínají hru se dvěma dílky. Tyto dílky použijí k dokončení skládaček, získání vítězných bodů a nových dílků, které jim pomohou splnit komplikovanější skládačky.   Dílky se podle své velikosti dělí na čtyři úrovně. Skládačky se dělí podle barvy rubu... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Skládejte efektivně dílky, vyvíjejte svůj mechanismus, zdokonalujte strategii a vyhrajte ve hře!
 
Ve hře Project L se budete ze svých dílků snažit skládat skládačky jednu po druhé tak, abyste dílky využili optimálně a získali co nejvíce bodů.
Hráči začínají hru se dvěma dílky. Tyto dílky použijí k dokončení skládaček, získání vítězných bodů a nových dílků, které jim pomohou splnit komplikovanější skládačky.
 
Dílky se podle své velikosti dělí na čtyři úrovně. Skládačky se dělí podle barvy rubu karty na bílé a černé. Bíle mají jednodušší tvary, černé složitější. Čím je skládačka složitější, tím více za ní dostanete bodů.
Hra obsahuje i variantu pro 1 hráče.

Zajímavost: Project L je původní česká hra, která v roce 2018 uspěla na Kickstarteru. V roce 2019 si jí na veletrhu v Essenu všimli zástupci Asmodee a připravili vydání v rámci skupiny.
 

V krabici na Vás čeká:

- 32 bílých karet skládaček

- 20 černých karet skládaček

- 135 dílků (15 od každého z 9 druhů)

- 5 desek hráčů

- 4 žetony (2 bílé a 2 černé)

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud