Anycubic Mega S

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hledáte skvělou tiskárnu s mnoha funkcemi? Anycubic se stala díky rozsáhlému výzkumu a vývoji jednou z nejpopulárnějších značek na trhu s 3D tiskárnami. Firemním mottem je prodávat jednoduché, cenově dostupné a přesto vysoce kvalitní 3D tiskárny vhodné pro začátečníky i profesionální uživatele. Vysoce kvalitní komponenty K sestavení stačí jen namontovat 8 šroubů a připojit 3 kabely. Tiskárna stojí na stabilním rámu, který snižuje vibrace a zlepšuje kvalitu tisku. Novinkou od předchozí verze je držák... Celý popis

Koupit za 5 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hledáte skvělou tiskárnu s mnoha funkcemi? Anycubic se stala díky rozsáhlému výzkumu a vývoji jednou z nejpopulárnějších značek na trhu s 3D tiskárnami. Firemním mottem je prodávat jednoduché, cenově dostupné a přesto vysoce kvalitní 3D tiskárny vhodné pro začátečníky i profesionální uživatele.
Vysoce kvalitní komponenty
K sestavení stačí jen namontovat 8 šroubů a připojit 3 kabely. Tiskárna stojí na stabilním rámu, který snižuje vibrace a zlepšuje kvalitu tisku. Novinkou od předchozí verze je držák filamentu a Titan Extruder. Kvalitní deska Ultrabase je po zahřátí vysoce přilnavá a po zchladnutí lze naopak výtisk snadno odejmout.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud