Velmi kvalitní tele objektiv pro mobilní telefony. Určený pro náročné uživatele. Zoom je pevnu (28x) a to vám umožní fotit do extrémní vzdálenosti (portréty hráčů na fotbalovém stadionu / auta na závodní dráze z tribuny).                   Balení navíc obsahuje velmi kvalitní neoprenové pouzdro. To chrání celou sadu během přepravy. Objektiv má klasický 17 mm závit, takže jej lze nasadit přímo na mobilní klec. Pokud máte iPhone, tak se klece dělají velice často pro řadu 11, 11 Pro a 11... Celý popis

Koupit za 1 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velmi kvalitní tele objektiv pro mobilní telefony. Určený pro náročné uživatele. Zoom je pevnu (28x) a to vám umožní fotit do extrémní vzdálenosti (portréty hráčů na fotbalovém stadionu / auta na závodní dráze z tribuny).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balení navíc obsahuje velmi kvalitní neoprenové pouzdro. To chrání celou sadu během přepravy. Objektiv má klasický 17 mm závit, takže jej lze nasadit přímo na mobilní klec. Pokud máte iPhone, tak se klece dělají velice často pro řadu 11, 11 Pro a 11 Pro Max. Určitě se podívejte do sekce "smartphone klece".

 

 

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Materiál objektivu:
hliník, optické sklo

Obal:
neoprenový s vnitřní výstuhou

Přiblížení objektivu:
28 x 

Délka objektivu:
159 mm

Hmotnost objektivu:
+- 530g

 

OBSAH BALENÍ

1) Objektiv 28 x - telefon nikdy není součástí balení

2) Neoprenový obal

3) Svorka

4) Klapka na oko
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apexel

Podobné produkty