60W Adaptér určený pro MacBook Pro 13 Retina (2012-2016). Má LED indikující stav nabití zařízení - žlutá barva indikuje stav nabíjení, zelená znamená, že je MacBook nabitý. Pomocí napájecího adaptéru můžete počítač nabíjet, když je zapnutý, vypnutý nebo ve stavu spánku. Výrobek je 100% originální, vyrobený firmou Foxconn pro společnost Apple a má individuální sériové číslo a příslušné označení nabíječky. Pouze společnost Foxconn vyrábí originální příslušenství, které poskytuje úplnou kompatibilitu... Celý popis

Koupit za 1 750 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

60W Adaptér určený pro MacBook Pro 13 Retina (2012-2016). Má LED indikující stav nabití zařízení - žlutá barva indikuje stav nabíjení, zelená znamená, že je MacBook nabitý. Pomocí napájecího adaptéru můžete počítač nabíjet, když je zapnutý, vypnutý nebo ve stavu spánku.

Výrobek je 100% originální, vyrobený firmou Foxconn pro společnost Apple a má individuální sériové číslo a příslušné označení nabíječky. Pouze společnost Foxconn vyrábí originální příslušenství, které poskytuje úplnou kompatibilitu s výrobky značky Apple.

VLASTNOSTI VÝROBKU:
- 100% originál
- Kód výrobce: MD565Z / A
- Kód napájení: A1435
- Integrovaný magnetický konektor
- Výstupní proud: 16,5V / 3,65
- Balené v původním balení

SET obsahuje:
- napájecí zdroj Apple MagSafe 2 60W MD565Z / A
Zobrazit více

Články odjinud