Apple iPad Air 10.9 (2020) WiFi Vezměte si svojí kancelář kamkoli s bionickým čipem Apple A14 Nejlepší věc na iPadu Air 2020 je, že čip A14 Bionic, který je dodáván s ním, má dostatek výkonu, aby se vaše nejlepší nápady staly skutečností. Pořiďte video v rozlišení 4K a upravte jej přímo na zařízení iPad Air, nebo použijte tužku Apple Pencil druhé generace k malování a vytváření ilustrací pomocí dynamických štětců bez ztráty detailů atd. Díky vylepšené grafice, čip A14 Bionic otevírá svět kreativních... Celý popis

Koupit za 14 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple iPad Air 10.9 (2020) WiFi

Vezměte si svojí kancelář kamkoli s bionickým čipem Apple A14

Nejlepší věc na iPadu Air 2020 je, že čip A14 Bionic, který je dodáván s ním, má dostatek výkonu, aby se vaše nejlepší nápady staly skutečností.

Pořiďte video v rozlišení 4K a upravte jej přímo na zařízení iPad Air, nebo použijte tužku Apple Pencil druhé generace k malování a vytváření ilustrací pomocí dynamických štětců bez ztráty detailů atd.

Díky vylepšené grafice, čip A14 Bionic otevírá svět kreativních možností pro retušování fotografií, skládání hudby a čehokoli dalšího.

10,9" IPS LCD displej

Filmy i seriály vypadají skvěle na 10,9 palcovém panelu Liquid Retina s širokým barevným gamutem (P3) a designem od okraje k okraji.

K tomuto bezprecedentnímu vizuálnímu zážitku přidává Apple iPad Air reproduktory s vysoce kvalitním stereofonním zvukem, takže si můžete užít fantastický zážitek.

A videohry jsou díky kvalitě grafiky a podpoře ovladačů pozvednuty na vyšší úroveň.

Dělejte si poznámky, nebo kreslete mistrovská díla pomocí Apple Pencil

Využijte tuto úžasnou obrazovku na maximum a proměňte svůj iPad Air 2020 v notebook, plátno nebo dokument, na který můžete psát. Tužka Apple vám poskytuje přesnost a hladkost klasické tužky, ale ve vašich rukou může mít i mnohem více možností.

Magic Keyboard

Efektivní práce již nemusí být synonymem tvrdé práce.

IPad Air je navíc tak univerzální, že se přizpůsobí vašemu pracovnímu světu.

Pokud chcete přidat trackpad k jeho celkové přesnosti, použijte Smart Keyboard, nebo použijte Magic Keyboard (není součástí dodávky). 

Pracujte, studujte nebo se bavte s přáteli díky Wi-Fi 6. generace

V případě, že stále máte pochybnosti, iPad Air je nejlepší možností, jak zůstat ve spojení.

Pomocí ultrarychlého připojení wifi šesté generace můžete volat přes FaceTime a účastnit se videokonferencí, nebo pracovat ve skupinách se svými kolegy.

Dokonalé fotografie

12MPx zadní kamera se zaostřovacími pixely a 7MPx FaceTime HD kamera pro videohovory.

Nový iPad Air ideální pro vaši práci (zvláště pokud jste v kreativní profesi), 7MPx fotoaparát FaceTime HD a 12MPx zadní fotoaparát vám umožní pořizovat skvělé fotografie a videa, skenovat dokumenty, mluvte na FaceTime a používejte rozšířenou realitu.

A jak jsme již zmínili, iPad Air 2020 má sílu a nástroje, které potřebujete k úpravě svých fotografií, nebo videí před jejich sdílením na sociálních sítích, jejich odesláním přátelům nebo připojením k projektu.

iPadOS 14 s novými funkcemi Exkluzivně pro iPad

Nyní iPadOS 14, který je součástí iPad Air 2020, posouvá svůj potenciál ještě dále díky úžasným novým funkcím pro Apple Pencil, aplikacím, rozšířené realitě a dalším.

Šetrný k životnímu prostředí

Kromě toho společnost Apple přebírá odpovědnost za ekologickou stopu svých produktů po celou dobu jejich životního cyklu.

Proto je kryt iPad Air vyroben ze 100% recyklovaného hliníku, na základní desce je 100% recyklovaný cín a na reproduktorech 100% recyklovaná vzácná zemina.

Všechna celulózová vlákna v obalech jsou navíc recyklována nebo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů.

Technologie pro každého

Nakonec Apple uvádí, že nejpokročilejší technologie nám všem musí pomoci posunout se vpřed.

Proto iPad Air 10.9 obsahuje funkce usnadnění přístupu pro lidi s poruchami zraku, sluchu a soustředění.

Jako VoiceOver, který vám nahlas řekne, co se děje na obrazovce, nebo Button Control, který vám umožní používat zařízení, aniž byste se ho dotkli.
Zobrazit více

Články odjinud