Další, a ještě lepší generace oblíbeného iPad Air ve zbrusu novém designu a podporou Apple Pencil 2 v čele s vysoce výkonným procesorem A14 Bionic. Výkonný. Barevný. Úžasný. iPad Air umí víc než počítač. Je intuitivnější, kouzelnější a díky novým funkcím a možnostem ještě všestrannější než dřív. Tvůj přenosný ateliér. Čip A14 Bionic má spoustu síly na všechny tvoje nápady. Natáčej 4K videa a upravuj je přímo na iPadu Air. Kresli a ilustruj Apple Pencilem druhé generace s dynamickými štětci a jemným... Celý popis

Koupit za 14 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Další, a ještě lepší generace oblíbeného iPad Air ve zbrusu novém designu a podporou Apple Pencil 2 v čele s vysoce výkonným procesorem A14 Bionic.

Výkonný. Barevný. Úžasný.
iPad Air umí víc než počítač. Je intuitivnější, kouzelnější a díky novým funkcím a možnostem ještě všestrannější než dřív.

Tvůj přenosný ateliér.
Čip A14 Bionic má spoustu síly na všechny tvoje nápady. Natáčej 4K videa a upravuj je přímo na iPadu Air. Kresli a ilustruj Apple Pencilem druhé generace s dynamickými štětci a jemným stínováním. Dokonalejší grafika a větší výkon čipu A14 Bionic ve strojovém učení otvírají nové tvůrčí možnosti i při úpravách fotek, tvorbě muziky a dalších činnostech.

S tímhle zápisníkem budeš mít hlavu plnou nápadů.
Apple Pencilem si můžeš snadno dělat poznámky, zachycovat nápady, anotovat snímky obrazovky nebo třeba e-maily. A v iPadOS 14 dokonce převádět náčrtky od ruky na pravidelné tvary.

Samá práce. Samá zábava.
Díky všestrannosti iPadu Air můžeš pracovat přesně tak, jak ti to vyhovuje. Piš na Smart Keyboard Foliu nebo připoj Magic Keyboard s příjemnou klávesnicí a trackpadem.1 Hodí se na všechno, co potřebuješ – třeba vyřizování e-mailů. I na všechno, co tě baví – třeba psaní povídek. iPad Air s baterií na celý den2 vydrží pracovat tak dlouho, jak je potřeba.

Pracuj. Uč se. Bav se.
Na iPadu Air snadno udržíš spojení přes Wi-Fi. Zavoláš si přes FaceTime, připojíš se k videokonferenci nebo odkudkoli rozděláš skupinový projekt s přáteli nebo spolužáky. Vyspělé kamery a mikrofony snímají tváře i hlasy naprosto čistě. iPad Air má superrychlé rozhraní Wi-Fi 6.

Vyhraj si.
Ohromný grafický výkon čipu A14 Bionic a fantastický displej iPadu Air tě dokonale vtáhnou do děje. Sleduj filmy na nádherném Liquid Retina displeji s širokým barevným gamutem P3 a poslouchej muziku z kvalitních reproduktorů se stereem na šířku. Nebo se ponoř do her s grafikou jako na konzolích. Můžeš dokonce připojit herní ovladač.

Tohle všechno získáš s iPadem Air.
Rychlé, pohodlné a bezpečné ověřování pomocí Touch ID integrovaného do horního tlačítka. Čip A14 Bionic s CPU rychlejším o 40 %, grafikou rychlejší o 30 % a Neural Enginem další generace se strojovým učením rychlejším o 70 %. 10,9palcový Liquid Retina displej přes celou plochu s True Tone, širokým barevným gamutem P3 a antireflexní vrstvou.

Psaní poznámek, vkládání anotací nebo malování Apple Pencilem druhé generace. 12MP zadní fotoaparát s technologií Focus Pixels a 7MP fotoaparát FaceTime HD pro videohovory ve vysoké kvalitě.

USB-C na rychlé připojování fotoaparátů nebo displejů a spousty dalšího. Až o 60 % rychlejší připojení k internetu přes Wi-Fi 6.

Životní prostředí
Hlásíme se k odpovědnosti za ekologickou stopu našich produktů v průběhu celého jejich životního cyklu. Tělo iPadu Air je vyrobené ze 100% recyklovaného hliníku, pájka hlavní logické desky je ze 100% recyklovaného cínu, v reproduktorech se používají 100% recyklované vzácné nerosty a veškerá dřevěná vlákna v obalech jsou recyklovaná nebo pocházejí ze zodpovědně udržovaných lesů.

Displej
Velikost displeje:
10,9"
Typ displeje:
Liquid Retina
Rozlišení displeje:
2360 x 1640 px
Maximální obnovovací frekvence displeje:
60 Hz
Jemnost displeje (PPI):
264 PPI
Maximální jas displeje:
500 Nits
Fotoaparát
Rozlišení hlavního objektivu fotoaparátu:
12 MPx
Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu:
f 1,8
Počet objektivů zadního fotoaparátu:
1
Optická stabilizace obrazu:
Ano
Počet objektivů předního fotoaparátu:
1
Rozlišení předního fotoaparátu:
7 MPx
Přední videokamera:
Ano
Maximální rozlišení videa:
2160p (3840×2160)
Max. snímková frekvence při max. rozlišení:
30 sn./s
Max. dosažitelná snímková frekvence:
240 sn./s
Blesk:
Ne
FaceTime kamera:
Ano
Výkon
Čipová sada:
Apple A14 Bionic
Operační systém:
iPadOS
Senzory:
G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů
Baterie
Rychlonabíjení:
Ne
Připojení
Připojení k internetu:
Wi-Fi síť
Slot na paměťové karty:
Ne
Bezdrátová připojení:
Wi-Fi, Bluetooth, Galileo
Verze Bluetooth:
5
WiFi standard:
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax
Pásma WiFi:
5GHz, 2,4GHz
Drátová připojení:
USB-C
Vzhled
Rozměry (V x Š x H):
248 mm (V), 179 mm (Š), 6,1 mm (H)
Hmotnost (g):
458 g
Konstrukce:
Dotykový
Další informace
Stereo reproduktory:
Ano
Obsah balení:
Nabíječka, USB kabel
Zobrazit více

Články odjinud