ASRock H510 PRO BTC+

0 %
Stars
(0 hodnocení)

ASRock H510 PRO BTC+ - Podporuje procesory Intel® Core™ 10. generace a procesory Intel® Core™ 11. generace - Podporuje DDR4 3200 MHz - Grafický výstup: HDMI - 6 PCIe 3.0 x16, 1 těžební port (M_Port1 na x1) - 1 SATA3, 1 M.2 (SATA3) - 2 Zadní USB 3.1 Gen1 Type-A - 4 USB 2.0 typu A (2 vzadu, 2 vpředu) - Intel® Gigabit LAN - 2 Extra 24-pin napájecí konektor ATX - Vestavěné tlačítko zapnutí / resetování - Plně nezávislá napájecí lišta Vyváženost výbavy a velikosti Formát Micro ATX představuje... Celý popis

Koupit za 4 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ASRock H510 PRO BTC+

- Podporuje procesory Intel® Core™ 10. generace a procesory Intel® Core™ 11. generace
- Podporuje DDR4 3200 MHz
- Grafický výstup: HDMI
- 6 PCIe 3.0 x16, 1 těžební port (M_Port1 na x1)
- 1 SATA3, 1 M.2 (SATA3)
- 2 Zadní USB 3.1 Gen1 Type-A
- 4 USB 2.0 typu A (2 vzadu, 2 vpředu)
- Intel® Gigabit LAN
- 2 Extra 24-pin napájecí konektor ATX
- Vestavěné tlačítko zapnutí / resetování
- Plně nezávislá napájecí lišta

Vyváženost výbavy a velikosti

Formát Micro ATX představuje zlatou střední cestu mezi množstvím rozšiřujících slotů a velikostí. Deska ASRock H510 Pro BTC+ vám nabídne všechny důležité rozšiřující sloty a zároveň vám umožní postavit krásný kompaktní systém.

Vyberte správně

Při volbě základní desky je vhodné se zamyslet, pro jaký účel bude počítač využíván. Není totiž nic horšího, než pořídit desku, která je pro vaše potřeby zcela nevhodná. Pamatujte při tom, že základní deska je jedním z nejdůležitějších komponentů, který může v případě poruchy poškodit i všechny ostatní, a proto se nevyplatí na ní šetřit. Desku ASRock H510 Pro BTC+ doporučujeme pro následující použití:

Použití desky

Pro těžbu kryptoměn – těžba kryptoměn jako Bitcoin nebo Ethereum je v současnosti velice populární a za správných podmínek i výdělečnou činností. Základní deska ASRock H510 Pro BTC+ je pro tuto činnost skvěle uzpůsobena a umožňuje zapojení mnoha grafických karet, na kterých samotná těžba probíhá.

Moderní paměť pro moderní systém

Základní deska ASRock H510 Pro BTC+ podporuje operační paměti typu DDR4, které ve srovnání s DDR3 nabízí podstatně vyšší rychlost. Na rozdíl od pevných disků či SSD jde o extrémně rychlou volatilní (nestálou) paměť, tedy paměť, která se po vypnutí počítače smaže. Z této podstaty slouží k dočasnému ukládání pracovních dat aplikací a její nedostatek se velice negativně projeví na výkonu celého systému.
Zobrazit více

Články odjinud