ASUS ROG MAXIMUS Z690 Extreme Glacial Užívejte si vysokého výkonu Intel procesorů 12. generace se základní deskou ROG Maximus Z690 Extreme Glacial, která je určena pro zapojení do obvodu kapalinového chlazení, poskytuje robustní systém napájení, PCIe 5.0 rozhraní, sloty pro DDR5 paměti, AI přetaktování, 10G a 2,5G síťové a Wi-Fi 6E bezdrátové připojení, možnost přizpůsobení vzhledu skrze ASUS Aura osvětlení a ROG audio. ROG X EK UltraBlock Deska je vybavena chladícím řešením, vytvořeným ve spolupráci... Celý popis

Koupit za 48 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ASUS ROG MAXIMUS Z690 Extreme Glacial
Užívejte si vysokého výkonu Intel procesorů 12. generace se základní deskou ROG Maximus Z690 Extreme Glacial, která je určena pro zapojení do obvodu kapalinového chlazení, poskytuje robustní systém napájení, PCIe 5.0 rozhraní, sloty pro DDR5 paměti, AI přetaktování, 10G a 2,5G síťové a Wi-Fi 6E bezdrátové připojení, možnost přizpůsobení vzhledu skrze ASUS Aura osvětlení a ROG audio.

ROG X EK UltraBlock
Deska je vybavena chladícím řešením, vytvořeným ve spolupráci ASUS a EK Water Blocks. Tento speciálně vytvořený blok pro obvody kapalinového chlazení chladí zároveň procesor, VRM, M.2 sloty, PCH a dokonce i LAN. Zároveň klade vysoký důraz na bezpečnost a je tak vybaven celou řadu senzorů, které sledují teplotu kapaliny, rychlost průtoku a integritu těsnění.

Anime Matrix LED a LiveDash OLED
Extreme Glacial poskytuje, kromě AURA osvětlení, další 2 prvky přizpůsobení vzhledu. Prvním je inovativní Anime Matrix LED displej, který je vytvořen z mřížky malých LED, které mohou zobrazovat text, základní nebo vytvořenou animaci. Druhým prvkem je LiveDash OLED displej, který umožňuje zobrazování systémových informací, speciální ROG animaci nebo vytvořenou animaci.

PCIe 5.0 slot
Procesory Intel Core 12. generace jsou vybaveny podporou pro PCIe 5.0 rozhraní, které poskytuje dvojnásobnou šířkou pásma oproti rozhraní PCIe 4.0 a až čtyřnásobnou oproti PCIe 3.0 rozhraní. Získáte tak extrémně rychlé rozhraní, které si hravě poradí s vysokou zátěží. Ať už se jedná o grafickou kartu, či jinou rozšiřující kartu.

Bezdrátový modul
Deska je vybavena bezdrátovým modulem, který poskytuje Wi-Fi 6E (802.11ax). Ta podporuje ultra rychlá připojení, vylepšené kapacity a lepší výkon v rušném bezdrátovém prostředí. Poskytuje tak vynikající online herní zážitky. Spárujte vaší desku s ASUS Wi-Fi 6 routery, abyste zažili plný síťový potenciál Wi-Fi 6E.

USB 3.2 Gen2x2
Užívejte si extrémních přenosových rychlostí s rozhraním USB 3.2 Gen2x2, které přes USB typ-C port poskytuje přenosové rychlosti až 20 Gb/s.

Thunderbolt 4
Součástí základní desky jsou dva Thunderbolt 4 USB typ-C konektory. Toto rozhraní poskytuje dvousměrnou rychlost přenosu dat až 40 Gb/s pomocí jediného kabelu. V PCIe režimu umožňuje přenos dat až 32 Gb/s, což je dostačující pro zapojení dvou 4K nebo jednoho 8K displeje. Podporuje také rychlé nabíjení s výkonem až 100 W.

Aura Sync
Technologie ASUS Aura Sync dělá desku kontrolním uzlem, co se osvětlení týče. Je díky ní snadné synchronizovat neuvěřitelné světelné efekty mezi kompatibilními komponenty, včetně RGB LED pásků, grafických karet, klávesnic a dokonce myší. Změňte všechny LED najednou nebo použijte dynamické režimy, které nechají efekty osvětlení plynout napříč všemi synchronizovanými zařízeními.
Zobrazit více

Články odjinud