Asus RT-AC67U, 2ks

85 %
Stars
(2 hodnocení)

RT-AC67U AC1900 router značky Asus pokryje bez problémů celé budovy (i velké a vícepodlažní domy). Dvoupásmový Wi-fi systém podporuje flexibilní nastavení SSID a kabelové mezirouterové připojení. AiProtection síťové zabezpečení od Trend Micro ochrání všechna vaše zařízení před útoky z virtuálního světa. Centrální ovládání všech nastavení probíhá skrze mobilní aplikace ASUS Router nebo ASUSWRT. Připojené routery využívají všechny vlastní funkce a zároveň i všechny funkce ostatních routerů. Skvělé... Celý popis

Koupit za 6 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

RT-AC67U AC1900 router značky Asus pokryje bez problémů celé budovy (i velké a vícepodlažní domy). Dvoupásmový Wi-fi systém podporuje flexibilní nastavení SSID a kabelové mezirouterové připojení. AiProtection síťové zabezpečení od Trend Micro ochrání všechna vaše zařízení před útoky z virtuálního světa.

Centrální ovládání všech nastavení probíhá skrze mobilní aplikace ASUS Router nebo ASUSWRT. Připojené routery využívají všechny vlastní funkce a zároveň i všechny funkce ostatních routerů. Skvělé aplikace jako AiProtection, QoS a rodičovská kontrola tak fungují napříč celou sítí.

Nahraďte zastaralý Wi-fi příjem systémem AiMesh

Ten totiž s přehledem překoná omezený Wi-fi systém, který se sice jeví jako dobré řešení typu all-in-one. Často však nabízí malý výběr rychlostí, nedostatečné funkce softwaru a rozšíření.

S AiMesh vytvoříte zcela flexibilní systém Wi-Fi signálu pro celý dům. Přizpůsobí se přesně vašim potřebám a současně vám dovolí využívat routery samostatně. Všechny funkce každého individuálního routeru ASUS (jako extrémní výkon a exkluzivní pokročilé síťové funkce) jsou k dispozici.

Bezproblémová WiFi

Mějte jediné jméno pro celou síť pokrývající váš dům. Při pohybu po domě tak nemusíte neustále přepínat mezi jednotlivými sítěmi. AiMesh sleduje sílu signálu vašeho přístroje a v případě potřeby jej bez problémů přepne na jiný zdroj. Vy si tu svobodu prostě jen vychutnejte.

Vaše síť = vaše nastavení

AiMesh umožňuje práci se samostatnými identifikátory SSID pro každé frekvenční pásmo. Zároveň automaticky zajišťuje hladký roaming v rámci celé sítě. To znamená větší flexibilitu, můžete tak třeba vymezit 5GHz pásmo pro inteligentní TV i herní zařízení.

Kabelové mezirouterové propojení

Máte ve své domácnosti ethernetové konektory? AiMesh podporuje kabelové spojení mezi routery v jejich síti. Toto ethernetové řešení tak poskytuje rychlou a spolehlivou komunikaci mezi směrovači.

Stabilnějšího Wi-fi signálu docílí také tím, že věnuje celá pásma 2,4 GHz a 5 GHz bezdrátovým zařízením pro silnější spojení.

Centrální ovládání

Změní síť na neuvěřitelně snadnou a výkonnou. A to díky centrálnímu ovládání všech nastavení z mobilní aplikace ASUS Router nebo ASUSWRT. Připojené routery tak využívají všechny vlastní funkce a zároveň i všechny funkce ostatních routerů.

Skvělé programy jako AiProtection, QoS a rodičovská kontrola tak fungují napříč celou sítí. Zároveň máte jistotu, že je nikdo neobejde připojením k jinému routeru. K centrálnímu ovládání a internetovým službám vždy připojte router s nejvyšší specifikací.

AiProtection Pro

Představuje kompletní zabezpečení podnikové úrovně pro celou vaši rodinu. S pokročilými nástroji rodičovské kontroly mějte absolutní klid. Užijte si bezpečnostní ochranu pro domácí síť prostřednictvím mobilní telefonní aplikace.

Bezplatná antivirová ochrana

Systém AiMesh poskytuje exkluzivní ochranu pro počítače, smartphony a tablety i když nejsou připojeni k domácí síti. Buďte si jisti, že vaše zařízení mají vždy plnou antivirovou ochranu, ať jste kdekoli.

S tímto systémem získáte roční mobilní bezpečnost od Trend Micro™ pro dvě mobilní zařízení a Trend Micro Antivirus+ Security pro dvě PC se systémem Windows.

Adaptivní QoS

Upřednostněte herní balíčky a aktivity díky zvýraznění šířky herního pásma s pomocí funkce Adaptivní QoS (Quality of Service). Můžete dokonce přiřadit plně vyhrazenou šířku pásma pro hraní her v sólo režimu.

AiMesh se tak stává dokonalým spojencem pro nízkolatentní hry kdekoli ve vašem domě. Podporuje hlavní konzole včetně PlayStation®3, PlayStation®4, PS4™ Pro, PlayStation®Vita, Wii U, 3DS a Xbox One.

Vlastnosti:

Eliminuje hluchá místa bez Wi-Fi signálu
Dvoupásmový síťový systém pro silné Wi-Fi připojení
Nastavitelné pojmenování sítě
Jedno SSID pro celou síť nebo samostatné SSID pro každé pásmo
Kompletní funkce routeru se službami (VPN, adaptivní QoS a další)
Drátové mezirouterové připojení - rychlejší a stabilnější Wi-fi
Kompletní síťové zabezpečení pro celou rodinu
Rozšířená rodičovská kontrola pro filtraci nevhodného obsahu

Specifikace:

Značka: Asus
Model: AC1900
Název: dvoupásmový Wi-fi systém pro celý dům
Pokrytí: velké domácnosti
Výkon: extrémní ve standardu AC 600 + 1300 Mb / s

Antény:

Počet: 3 externí
Technologie: MIMO
2,4 GHz 3 x 3
5 GHz 3 x 3

Frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz
Firewal: SPI intrusion detection, DoS protection
Access control (přístup): Parental control, Network service filter, URL filter, Port filter
Šifrování: 64bitové WEP, 128bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise
Správa: UPnP, IGMP / multicast v1 / v2 / v3, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Universal Repeater, System Event Log

Datový tok:

802.11a: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mb / s
802.11b: 1, 2, 5.5, 11 Mb / s
802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mb / s
802.11n: až do 450 Mb / s
802.11n TurboQAM: až do 600 Mb / s
802.11ac: až do 1300 Mb / s

Porty:

1 x RJ45 pro BaseT pro WAN
4 x RJ45 pro 10 / 100 / 1000 BaseT pro LAN
1 x USB 2.0
1 x USB 3.0

Tlačítka:

Tlačítko WPS
Tlačítko Reset
Tlačítko Napájení

LED dioda:

1 x PWR
2 x Wi-fi
1 x WAN
4 x LAN

Operační systém:

Windows® 10
Windows® 8.1 (pro Wi-fi kartu)
Windows® 8
Windows® 7 (pro Wi-fi kartu)
Windows® XP
Mac OS X nebo vyšší (pro Wi-fi kartu)
Linux

Provozní režim:

Režim bezdrátového routeru
Režim rozšiřovače pokrytí
Režim přístupového bodu
Režim multimediálního mostu

Zdroj napětí:

AC vstup: 110V~240V(50~60Hz)
DC výstup: 19 V s max. proudem 1.75 A

Barva: černá
Hmotnost: 600 g (pro Wi-fi kartu)
Rozměry (Š x V x H): 218 x 148 x 45 mm

Obsah balení:

2 x RT-AC1900U Dual Band Gigibit Router
1 x RJ-45 kabel
1 x příručka rychlého startu
1 x záruční list

Kód produktu: PNT52020071
Part no.: 90IG04K0-BO3100
EAN: 4712900972191
Zobrazit více

Články odjinud