Odolný. Stabilní. Spolehlivý. ASUS TUF GAMING B560M-PLUS přebírá všechny základní prvky nejnovějších procesorů Intel® a kombinuje je s funkcemi připravenými na hru a osvědčenou odolností. Tato základní deska, navržená s vojenskými komponenty, vylepšeným napájecím řešením a komplexním chladicím systémem, nabízí pevný a stabilní výkon pro maratonské hraní. Esteticky TUF GAMING B560M-PLUS nové logo TUF Gaming a obsahuje jednoduché geometrické designové prvky, které odrážejí spolehlivost a stabilitu,... Celý popis

Koupit za 3 840 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Odolný. Stabilní. Spolehlivý.
ASUS TUF GAMING B560M-PLUS přebírá všechny základní prvky nejnovějších procesorů Intel® a kombinuje je s funkcemi připravenými na hru a osvědčenou odolností. Tato základní deska, navržená s vojenskými komponenty, vylepšeným napájecím řešením a komplexním chladicím systémem, nabízí pevný a stabilní výkon pro maratonské hraní. Esteticky TUF GAMING B560M-PLUS nové logo TUF Gaming a obsahuje jednoduché geometrické designové prvky, které odrážejí spolehlivost a stabilitu, které definují řadu TUF Gaming.

Budujte s důvěrou
TUF GAMING Alliance je spolupráce mezi společností ASUS a důvěryhodnými značkami komponentů pro PC, aby byla zajištěna kompatibilita s celou řadou dílů, jako jsou skříně pro PC, napájecí zdroje, chladiče CPU, paměťové sady a další. Díky pravidelnému přidávání dalších partnerství a komponent bude herní aliance TUF nadále růst ještě silněji.

UEFI BIOS
EZ Mode zobrazuje důležitá nastavení a statistiky. Nabízí chytrého průvodce, funkci přetahování a aplikaci důležitých nastavení jedním kliknutím. Vše proto, aby vaše sestava běžela co nejdříve. Intuitivní Advanced Mode, poskytovaný skrze UEFI, vám poskytne plnou kontrolu. Vestavěná funkce vyhledávání vám pomůže snadno najít možnosti a různé pokročilé funkce vás nechají inteligentně provádět jemné úpravy, pro změnu výkonu tak, jak si to přejete vy.
Zobrazit více

Články odjinud