ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 TUF Gaming destiluje důležité prvky nejnovější Intel platformy a kombinuje je s herními funkcemi a prokázanou výdrží. Vytvořena s komponenty armádní kvality, vylepšeným napájecím řešením a srozumitelnou sadou chladících funkcí, tato základní deska přináší skálopevný výkon s nepolevující herní stabilitou. Kvalita TUF napříč komponenty TUF Gaming Alliance je spolupráce ASUS a důvěryhodných tvůrců počítačových komponent, pro zajištění kompatibility s širokou škálou... Celý popis

Koupit za 4 700 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4
TUF Gaming destiluje důležité prvky nejnovější Intel platformy a kombinuje je s herními funkcemi a prokázanou výdrží. Vytvořena s komponenty armádní kvality, vylepšeným napájecím řešením a srozumitelnou sadou chladících funkcí, tato základní deska přináší skálopevný výkon s nepolevující herní stabilitou.

Kvalita TUF napříč komponenty
TUF Gaming Alliance je spolupráce ASUS a důvěryhodných tvůrců počítačových komponent, pro zajištění kompatibility s širokou škálou součástek, jako PC skříně, napájecí zdroje, CPU chladiče, paměťové moduly a další. S dalšími, pravidelně přidávanými partnery a komponenty se TUF Gaming Alliance stále rozrůstá. Chcete-li zaručenou odolnost, výdrž, stabilitu a kompatibilitu, pořiďte si komponenty TUF.

Dva M.2 sloty
Deska poskytuje dva M.2 sloty, kde oba podporují PCIe 4.0 x4 moduly formátu až 2280. Horní slot je navíc vybaven chladičem, který modulu umožní využít jeho plný výkon bez přehřívání. Užívejte si vysoké přenosové rychlosti v malém formátu, které M.2 moduly přinášejí.
Zobrazit více

Články odjinud