Snadné PC kutilství Základní desky TUF GAMING jsou navrženy tak, aby se snadno nastavovaly a konfigurovaly tak, jak chcete - dokonce i pro první stavitele. Díky ekosystému TUF GAMING Alliance je výběr kompatibilních dílů snadný, zatímco software Armory Crate nabízí plnou kontrolu nad nastavením systému prostřednictvím jediného palubního panelu. Základní desky TUF GAMING vám poskytnou vše, co potřebujete k sestavení svého vysněného herního zařízení, aniž by to zvyšovalo složitost. Budujte s důvěrou... Celý popis

Koupit za 4 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Snadné PC kutilství
Základní desky TUF GAMING jsou navrženy tak, aby se snadno nastavovaly a konfigurovaly tak, jak chcete - dokonce i pro první stavitele. Díky ekosystému TUF GAMING Alliance je výběr kompatibilních dílů snadný, zatímco software Armory Crate nabízí plnou kontrolu nad nastavením systému prostřednictvím jediného palubního panelu. Základní desky TUF GAMING vám poskytnou vše, co potřebujete k sestavení svého vysněného herního zařízení, aniž by to zvyšovalo složitost.

Budujte s důvěrou
TUF GAMING Alliance je spolupráce mezi společností ASUS a důvěryhodnými značkami komponentů pro PC, aby byla zajištěna kompatibilita s celou řadou dílů, jako jsou skříně pro PC, napájecí zdroje, chladiče CPU, paměťové sady a další. Díky pravidelnému přidávání dalších partnerství a komponent bude herní aliance TUF nadále růst ještě silněji.
Zobrazit více

Články odjinud