TUF Gaming GeForce GTX 1660 hromadí arzenál zbraní, které přinášejí spolehlivé 3D koňské síly do ekosystému TUF Gaming. Každá karta je vyrobena pomocí technologie Auto-Extreme, chráněna tuhou zadní deskou, která brání ohýbání desky plošných spojů, a je vybavena ventilátory s lubrikantem vesmírného stupně, které jsou utěsněny podle standardů IP5X. A to vše je podpořeno přísnou baterií ověřovacích testů, aby byla zajištěna kompatibilita s nejnovějšími komponentami TUF. Odolnost proti prachu IP5X... Celý popis

Koupit za 7 432 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TUF Gaming GeForce GTX 1660 hromadí arzenál zbraní, které přinášejí spolehlivé 3D koňské síly do ekosystému TUF Gaming. Každá karta je vyrobena pomocí technologie Auto-Extreme, chráněna tuhou zadní deskou, která brání ohýbání desky plošných spojů, a je vybavena ventilátory s lubrikantem vesmírného stupně, které jsou utěsněny podle standardů IP5X. A to vše je podpořeno přísnou baterií ověřovacích testů, aby byla zajištěna kompatibilita s nejnovějšími komponentami TUF.
Odolnost proti prachu IP5X
Prach je pro ventilátory nepřítelem číslo jedna. Je snadné vyčistit lopatky, ale rozebrat ventilátor a odstranit prach, který se dostal dovnitř, není jednoduchý úkol. Absolvování certifikace IP5X znamená, že kryt je chráněn před nepříjemnými mikročásticemi, takže nikdy nebudete potřebovat tak hluboké čištění.
Přesná automatizovaná výroba
Technologie Auto-Extreme je automatizovaný výrobní proces, který stanoví nové standardy v oboru tím, že umožňuje veškeré pájení dokončit jediným průchodem. To snižuje tepelné namáhání součástí a vyhýbá se používání drsných čistících chemikálií, což má za následek menší dopad na životní prostředí, nižší spotřebu energie při výrobě a celkově spolehlivější produkt.
Ochranná zadní deska
Deska plošných spojů je vyztužena zadní deskou, která zvyšuje strukturální tuhost, pomáhá předcházet ohebnosti a chrání součásti a trasové dráhy před poškozením.
Kompaktní design
Dokonalé proporce maximalizují kompatibilitu s nejnovějšími PC skříněmi.
Vylepšení GPU II
Nástroj ASUS GPU Tweak II posouvá ladění grafické karty na další úroveň. Umožňuje vyladit důležité parametry včetně taktů jádra GPU, frekvence paměti a nastavení napětí s možností sledovat vše v reálném čase prostřednictvím přizpůsobitelného zobrazení na obrazovce. Součástí je také pokročilé ovládání ventilátoru spolu s mnoha dalšími funkcemi, které vám pomohou vytěžit maximum z grafické karty.
Prémiové streamování
XSplit nabízí prémiové streamování s poznámkami ve hře a dalšími pokročilými funkcemi. Užijte si bezplatnou licenci s nákupem vybraných grafických karet ASUS. Uvidíme se online!
Hrajte bez zpoždění
Díky spojení s wtfast můžete hrát bez zpoždění, problémů s latencí a ztracenými pakety. Díky 6měsíčnímu předplatnému wtfast Gamers Private Network si užijete nižší ping pro daleko plynulejší hraní online her. Kupte si grafickou kartu ASUS a nenechte na sebe čekat!
Testování kompatibility TUF
Produkty ASUS TUF Gaming a TUF Gaming Alliance od našich partnerů jsou podrobeny přísné sérii ověřovacích testů, aby byl zajištěn bezproblémový zážitek typu plug-and-play. Všechny produkty také sdílejí společný designový jazyk, což usnadňuje vytvoření celé bitevní kolekce, která má jednotnou estetiku.
144hodinový testovací program
Každá karta musí před odesláním splňovat přísné standardy výkonu a spolehlivosti. Testy výkonu a zátěže jsou prováděny s nejnovějšími tituly, které jsou na špičce žebříčku, jako Fortnite, League of Legends, Overwatch a PlayerUnknown's Battlegrounds. Karty prochází také testy spolehlivosti, které zahrnují 144hodinový test stability a řadu benchmarkových testů 3DMarkpro zajištění 100% spolehlivosti i při maximální zátěži.
Technologie NVIDIA G - SYNC
Tato grafická karta podporuje zobrazovací technologii NVIDIA G-SYNC pro super plynulý zážitek z proměnlivé obnovovací frekvence. Užijte si AAA hry bez obtěžování trháním obrazovky nebo koktáním.
Hlavní přednosti

- OC Edition: Navýšená frekvence 1845 MHz (OC režim)/ 1815 MHz (Herní režim)
- GeForce GTX 1660 SUPER je až o 20% rychlejší než původní GTX 1660 a až 1,5krát rychlejší než předchozí generace GTX 1060 6GB. Je poháněn vyzdvihovanou architekturou NVIDIA Turing™ a ultra rychlou pamětí GDDR6. Vaším nejoblíbenějším hrám dodá na autenticitě. Je čas posunout svou herní výbavu o úroveň výš a ovládnout herní pole.
- Ultra rychlá GDDR6 s více než o 50% větší kapacitou paměti pro vysokorychlostní hraní.
- GeForce Experience: Zachyťte a sdílejte videa, snímky a livestream s přáteli. Udržujte své ovladače GeForce aktuální a optimalizujte nastavení pro své hry. GeForce Experience vám umožní dělat vše, což z tohoto nástroje dělá nezbytného společníka vaší grafické karty GeForce.
- Lubrikant letecké úrovně přináší kluzným ložiskům trvanlivost duálních kuličkových ložisek při tišším provozu.
- DirectCU II měděné tepelné trubice zajišťují přímý kontakt s chladičem pro lepší chlazení.
- Odolnost proti prachu IP5X nabízí ochranu před vniknutím částic.
- Technologie Auto-Extreme využívá automatizaci ke zvýšení spolehlivosti.
- Ochranná zadní deska zajišťuje komponenty během přepravy a instalace.
- Kompaktní design maximalizuje kompatibilitu.
- Testy kompatibility TUF zajišťuje, že TUF Gaming a produkty aliance TUF spolupracují zcela bezchybně.
- 144-hodinový validační test podrobuje karty řadě přísných testů, aby byla zajištěna kompatibilita s nejnovějšími hrami. NV Messaging
Specifikace

- Grafický čip: NVIDIA GeForce GTX 1660 Super
- Velikost grafiky: ATX
- Paměť: 6 GB GDDR6
- Šířka paměťové sběrnice: 192-bit
- Rozhraní: PCI Express 3.0
- Podpora rozhraní DirectX: 12
- Open GL: 4.6
- Frekvence jádra: *OC Mode - 11845 MHz (Boost Clock) *Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1815 MHz , GPU Base Clock : 1530 MHz
- Frekvence paměti: 14002 MHz
- Max. rozlišení: digitální - 7680 x 4320
- Počet stream procesorů: 1408
- Chladič: Aktivní
- Rozměry: 20,6 x 12,4 x 4,6 cm
Konektory

- 1x DVI-D
- 1x HDMI 2.0b
- 1x DisplayPort 1.4

Kód produktu: PNT20222267
Part no.: 90YV0DT2-M0NA00
EAN: 4718017551618
Zobrazit více

Články odjinud