Asus VG27WQ1B

95 %
Stars
(2 hodnocení)

Asus VG27WQ1B Hledáte špičkový herní monitor? Pak se rozhodně podívejte na ASUS VG27WQ1B. Jedná se o perfektní herní monitor s rozlišením 2560 x 1440. Jeho předností je zakřivené provedení, které vás vtáhne do děje, ergonomický herní design, obnovovací frekvence 165 Hz i spousta technologií ASUS na míru hráčům. Výbava přímo pro hráče Monitor nabízí rovnou několik zajímavých herních technologií. Jednou z nich je Shadow Boost projasňující tmavé oblasti, další zase Extreme Low Motion Blur eliminující... Celý popis

Koupit za 6 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Asus VG27WQ1B
Hledáte špičkový herní monitor? Pak se rozhodně podívejte na ASUS VG27WQ1B. Jedná se o perfektní herní monitor s rozlišením 2560 x 1440. Jeho předností je zakřivené provedení, které vás vtáhne do děje, ergonomický herní design, obnovovací frekvence 165 Hz i spousta technologií ASUS na míru hráčům.

Výbava přímo pro hráče
Monitor nabízí rovnou několik zajímavých herních technologií. Jednou z nich je Shadow Boost projasňující tmavé oblasti, další zase Extreme Low Motion Blur eliminující rozmazání a trhání objektu. V rámci ASUS GameVisual je nabízeno 7 přednastavených režimů zobrazení a přes integrovanou klávesu GamePlus se nabízí rychlé ovládání.

Dokonalý zážitek při sledování
Monitor má optimálně prohnutý 27“ displej, přináší tak větší zorné pole a s vysokými pozorovacími úhly 178° zajistí neskutečný zážitek při sledování. Prohnutý monitor je mnohem lepší volbou pro pohodlné sledování po mnoho hodin v kuse. Zdokonalený je i VA panel, který je základem monitoru.

Obnovovací frekvence 165 Hz
Vysoká obnovovací frekvence 165 Hz minimalizuje zpoždění a rozmazání pohybu, což vám umožňuje hrát bez rušivých vlivů a optimalizovat výkon monitoru. Spojením pokročilé technologie redukce rozmazání pohybu s rychlou odezvou 1 ms mohou hráči používat monitor s nebývalým výkonem.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud