Asus X571GT-HN1015T

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Navržený pro výkon i zábavu: ASUS X571GT Perfektně vyladěný notebook, který je naditý těmi nejmodernějšími technologiemi. Oceníte jej nejen při náročných pracovních požadavcích, tak při zábavě. Užijte si svět barev s technologií ASUS Splendid Exkluzivní technologie společnosti ASUS zajišťují jen ty nejlepší vizuální zážitky. Technologie vizuální optimalizace ASUS Splendid poskytuje skvělý obraz pro jakýkoli typ obsahu. Nabízí různé režimy zobrazení, které jsou vhodné jak pro kancelářskou práci,... Celý popis

Koupit za 15 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Navržený pro výkon i zábavu: ASUS X571GT
Perfektně vyladěný notebook, který je naditý těmi nejmodernějšími technologiemi. Oceníte jej nejen při náročných pracovních požadavcích, tak při zábavě.

Užijte si svět barev s technologií ASUS Splendid
Exkluzivní technologie společnosti ASUS zajišťují jen ty nejlepší vizuální zážitky. Technologie vizuální optimalizace ASUS Splendid poskytuje skvělý obraz pro jakýkoli typ obsahu. Nabízí různé režimy zobrazení, které jsou vhodné jak pro kancelářskou práci, tak pro prohlížení fotografií a videí.

Chladný i po několika hodinách používání
Technologie ASUS IceCool propůjčuje notebooku ASUS X571 jedinečnou vnitřní konstrukci, která řeší problémy s nepříjemným zahříváním tím, že zabraňuje hromadění tepla pod opěrkou dlaní. Povrch opěrky dlaní se tak udržuje v rozmezí 28 °C až 35 °C, což je výrazně nižší teplota, než je teplota těla. Toto exkluzivní vnitřní uspořádání umisťuje součásti produkující teplo dále od vás a v kombinaci s výjimečným chlazením tepelnými trubicemi a větracími otvory zajišťuje, že se budete cítit pohodlně i po dlouhých hodinách používání.

Pohlcující zvuk Harman Kardon
Na vytvoření nové generace zvukové technologie ASUS SonicMaster spolupracoval tým ASUS Golden Ear s renomovanými odborníky na zvuk ze společnosti Harman Kardon. Výsledky jsou ohromující. Na míru šitá kombinace vynikajícího hardwaru a chytře navrženého softwaru zajišťuje, že vám ASUS X571 poskytne dokonalý audio zážitek.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud