Avermedia Live Gamer HD 2

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Nahrávejte a sdílejte záznamy z hraní počítačových a konzolových her ve Full HD rozlišení až 1080p - jedině se střihovou kartou AVerMedia Live Gamer HD. Stránka věnovaná speciálně střihovým kartám pro hráče počítačových her H.264 hardwarová komprese Střihová karta Live Gamer HD je tím pravým nástrojem pro každého skalního hráče počítačových a konzolových her. Díky vestavěnému hardwarovému dekodéru dokáže nahrávat záběry z hraní her v rozlišení až 1080p bez zbytečného zatěžování procesoru počítače.... Celý popis

Koupit za 4 168 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nahrávejte a sdílejte záznamy z hraní počítačových a konzolových her ve Full HD rozlišení až 1080p - jedině se střihovou kartou AVerMedia Live Gamer HD.
Stránka věnovaná speciálně střihovým kartám pro hráče počítačových her

H.264 hardwarová komprese
Střihová karta Live Gamer HD je tím pravým nástrojem pro každého skalního hráče počítačových a konzolových her. Díky vestavěnému hardwarovému dekodéru dokáže nahrávat záběry z hraní her v rozlišení až 1080p bez zbytečného zatěžování procesoru počítače. Nyní Vám již pro hraní i nahrávání stačí jediné PC. S Full HD střihovou kartou Live Gamer HD tak ze svého PC snadno vytvoříte skutečně univerzální multimediální nahrávací a herní zařízení.

HDMI & DVI redukce
Střihová karta Live Gamer HD byla vytvořena s důrazem na skalní hráče počítačových a konzolových her a proto podporuje celé spektrum grafických karet. Díky pass-thru funkci nedochází k žádnému zpoždění mezi nahrávkou a živým hraním a vše probíhá v reálném čase. Co možná nejširší podpora grafických karet zaručuje dokonalé a krystalicky čisté nahrávky z Vašich her až do rozlišení 1080p při snímkové frekvenci 60 fps.

PCI-Express rozhraní
Pro současné počítačové hry je typciké extrémně komplexní a náročné grafické zpracování s dynamickými akčními scénami. A právě proto byla střihová karta Live Gamer HD postavena na základě vysokorychlostního PCI-Express rozhraní, jenž zaručuje maximální rychlost a stabilitu při přenášení dat.

Externí tlačítko pro okamžité spuštění nahrávání
Již nikdy více Vám nehrozí laborování a neustálý souboj s klávesovými zkratkami! Součástí balení 1080p střihové karty Live Gamer HD je i externí tlačítko pro okamžité spuštění nahrávání, díky kterému Vám už neunikne ani jediný frag, nebo důležitý moment hry.

Snadné nastavení a intuitivní ovládání
Nezáleží na tom, co víte o zachytávání a editaci videa, ani na Vašich zkušenostech s ovládáním PC. Doprovodná střihová ovládací aplikace RECentral Vás krok za krokem povede od prvotních nastavení záznamu pro různé herní platformy až po konečné zpracování a sdílení Vašich nahrávek. Pro úplné nováčky je zde navíc i zcela automatický režim, který vše potřebné nastaví za Vás.

Uživatelské profily & okamžitý náhled
Nastavení všeho potřebného stačí provést jednou jedinkrát a pak se již k němu nebudete muset nikdy vracet. V aplikaci RECentral je vše zcela snadné a navíc lze pro každého uživatele vytvořit vlastní profil přesně podle jeho potřeb. Tyto profily lze uložit a libovolně přenášet mezi různými počítači, takže je budete mít vždy po ruce.

Možnost nahrávání mluvených komentářů
Občas ani ten nejčistší a nejdetailnější záběr neřekne vše. Aplikace RECentral proto umožňuje doplnit zachycený obraz o doprovodný komentář, což z ní činí ideální nástroj na tvorbu video návodů a recenzí. Zvuk můžete nahrát kdykoliv a zcela nezávisle na nahrávání záběrů z her a teprve poté je synchronizovat podle potřeby.

Streamování zachytávaného videa po internetu
S příchodem střihové aplikace The RECentral končí nekonečné hledání kompatibilního softwarového vybavení pro streamování živého videa po internetu. Všechny Vaše úspěchy, fragy a jedinečné záběry můžete streamovat přes přes internetový portál TwitchTV a ukázat tak své hráčské umění doslova celému světu.

Klíčové vlastnosti
- Zachytávání a nahrávání záznamů z hraní počítačových a konzolových her až do Full HD rozlišení 1080p@60
- Minimální zatížení CPU
- Podpora širokého spektra grafických rozlišení
- Součástí balení je i externí tlačítko pro okamžité spuštění nahrávání
- Možnost nahrávání doprovodného komentáře
- Živé streamování videa přes službu TwitchTV
- Zachytávání jednotlivých snímků obrazovky

Technická specifikace:
- Vstupní signál: HDMI/DVI, 3.5mm audio
- Výstupní signál: HDMI/DVI, 3.5mm audio

* Maximální kvalita nahrávání je 1080p při snímkové frekvenci 30fps.

Minimální požadavky:
- CPU: Intel Core™2 Duo 2.4GHz nebo AMD Athlon™ 64X2 Dual Core 2.8GHz
- VGA grafická karta s podporou DirectX 9.0c a novější*
- 512 MB RAM
- PCI-E slot
- Zvuková karta
- Windows 7/ Vista™SP2 (32/64-Bit)

* Pro záznam HD videa doporučujeme použít namísto integrovaných grafických karet samostatnou VGA kartu.

Obsah balení
- Live Gamer HD (Váha: 102.5g)
- Instalační CD
- Rychlý průvodce instalací
- Externí tlačítko pro okamžité spuštění nahrávání
- Adaptér signálu z DVI do HDMI
- HDMI kabel
- Redukce z HDMI do DVI
- 3.5mm audio kabel

Stránky produktu v češtině
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud