AverMedia TD310

80 %
Stars
(93 hodnocení)

Miluji TV ve svém PC. AVerTV 3D vám umožní sledovat a nahrávat HDTV a zažít 3DTV * na vašem PC. Podporou až 1080i s vysokým rozlišením zobrazení, nabízí AVerMedia TD310 uživatelům sledování a nahrávání HDTV programů. A to není všechno. Také si můžete naplánovat nahrávání, nebo nahrávat přímo ve formátu pro iPod (MP4) a mít tak své oblíbené pořady neustále k dispozici. Sledujte digitální TV přímo ve svém PC. Nekvalitní videa jsou minulostí! AVerMedia TD310 podporuje MPEG-2, H.264, H.265 HDTV,... Celý popis

Koupit za 948 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Miluji TV ve svém PC.

AVerTV 3D vám umožní sledovat a nahrávat HDTV a zažít 3DTV * na vašem PC. Podporou až 1080i s vysokým rozlišením zobrazení, nabízí AVerMedia TD310 uživatelům sledování a nahrávání HDTV programů.

A to není všechno. Také si můžete naplánovat nahrávání, nebo nahrávat přímo ve formátu pro iPod (MP4) a mít tak své oblíbené pořady neustále k dispozici.

Sledujte digitální TV přímo ve svém PC.

Nekvalitní videa jsou minulostí! AVerMedia TD310 podporuje MPEG-2, H.264, H.265 HDTV, stejně jako DVB-T, DVB-T2 a DVB-C signál. Nejnovější funkce AVerMedia TD310 podporuje prohlížení v H.265 (HEVC, High Efficiency Video Coding).

Připravte se na svět kvality ve vysokém rozlišení.

Intuitivní uživatelské rozhraní.

AVerTV 3D vám poskytne intuitivní uživatelské rozhraní s funkčními tlačítky pro vyvolání nejčastěji používaných funkcí přímo na panelu nástrojů. Můžete velmi snadno přepínat kanály, upravovat hlasitost, nebo sledovat úchvatné živé 3DTV záběry pouhým jediným kliknutím.

Jde to stejně jednoduše jako s vaší běžnou televizí.

Vysokozisková anténa s vynikajícím příjmem TV signálu.

Televizní signál z antény s vysokým ziskem je asi dvakrát větší než u monopólových antén. Design dipólové antény umožňuje uživatelům nastavit úhly pro dosažení co největšího pokrytí.

Stylové a přenosné.

Zařízení AVerMedia TD310 je lehké a uživatelsky kompaktní. S pouhými 14 gramy hmotnosti je zařízení velmi snadno kamkoliv přemístitelné. Můžete si tak např. užívat slunce a televizi zároveň.

Technické údaje

-

Specifikace

Podpora TV standardů
-DVB-T / DVB-T2 / DVB-C
Frekvenční pásma
-75 ohmů: VHF (177.5~226.5MHz)
UHF (474~858MHz)
Rozhraní
-1x USB konektor 2.0
-IEC konektor

Systémové požadavky

Intel Core™2 Duo nebo AMD Athlon X2 nebo vyšší
Pro zobrazení H.265 (HEVC)
• Intel Core™ i5-4 or above
• 8GB RAM
• NVIDIA GeForce GTX 960 or above
Port USB 2.0
Zvuková karta
Windows 8.1 / 8 / 7 (32/64-Bit)

*S VGA kartou podporující HD DXVA, mohou být požadavky na procesor pro zobrazení H.264 HDTV sníženy na Intel Pentium 4 3.0GHz. NVIDIA GeForce GT 240 nebo vyšší je doporučena pro 3D funkce.

Obsah balení

AVerMedia TD310 (hmotnost: 14 g)
Vysokozisková anténa (IEC konektor)
Dálkový ovladač
Rychlý průvodce instalací

*Příslušenství se může mírně lišit v závislosti na zemi zakoupení.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud