Skutečně fungující ochranné sklo na čočky kamer, bez defektu fotek s bleskem Baseus New Camera Lens 2-pack Dobře zajištěný objektiv fotoaparátu v mobilním telefonu může zaručit dokonalou viditelnost a vynikající kvalitu snímků. Tvrzené sklo Baseus jej dokonale zabezpečí proti poškrábání a jinému poškození. Tato ochrana objektivu fotoaparátu byla vyrobena ze skla a PC materiálu, aby účinně chránila čočky kamery před poškrábáním, prachem a nečistotami, díky čemuž budou dlouho plnit svoji funkci a... Celý popis

Koupit za 285 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skutečně fungující ochranné sklo na čočky kamer, bez defektu fotek s bleskem
Baseus New Camera Lens 2-pack
Dobře zajištěný objektiv fotoaparátu v mobilním telefonu může zaručit dokonalou viditelnost a vynikající kvalitu snímků. Tvrzené sklo Baseus jej dokonale zabezpečí proti poškrábání a jinému poškození. Tato ochrana objektivu fotoaparátu byla vyrobena ze skla a PC materiálu, aby účinně chránila čočky kamery před poškrábáním, prachem a nečistotami, díky čemuž budou dlouho plnit svoji funkci a stále vypadat jako nové!
Průhledný vrstvený materiál použitý na výrobu je křišťálově čistý, a ponechává tak přirozenou krásu Vašeho zařízení. Zajišťuje velmi dobrou reflexi barev a vysokou průhlednost. Fotografie jsou dokonale ostré a jasné. Díky použití černého lakování okolo čoček a blesku je definitivně konec se znehodnocenými fotkami rozptýlením světla blesku do čoček. Tento nový typ ochranného skla je tedy plně připraven i pro Vaše noční focení.
Plná ochrana díky dokonalému přizpůsobení
Pevně přiléhající sklo dokonale přilne k povrchu a rohům. Mobilní telefon se nepoškodí ani v případě nárazu nebo pádu. Ochranné sklo kamery je mírně vystouplé nad čočky, díky čemuž se fotoaparát nepoškrábe ani když mobilní telefon leží na stole. Sklo je dokonale vyříznuté v měřítku 1:1 s původním tvarem kamery, díky čemuž padne skvěle do každého krytu pro iPhone řady 12. Instalace je otázka minuty - stačí jen odmastit kamery a okolí, odstranit ochrannou fólii a opatrně ji přiložit k objektivu a poté ji jemně přitlačit a vyhladit, aby se sklo přilepilo.
Hlavní vlastnosti:

Obraz si zachovává svou kvalitu a vysoké rozlišení
Sklo je pouze 0,3 mm tenké, přesto zaručuje velmi pevnou ochranu
Propustnost světla je velmi vysoká - až 99,9 %.
Vysoká ochrana proti nečistotám, potu a prachu
Sklo se skládá z 8 zesílených vrstev pro velmi vysokou úroveň ochrany
Diamantová tvrdost, odolnost proti pádům z výšky
Tvrdé a vysoce propustné sklo
Bez deformace fotek pořizovaných s bleskem

Specifikace:

Typ: Sada pro ochranu objektivu
Značka: Baseus
Materiál: tvrzené sklo + PC
Tloušťka: 0,3 mm
Technologie obrábění skla: CNC
Propustnost světla: 99,9 %

Obsah balení:
2 x tvrzené sklo2x instalační materiál1 x návod k obsluze
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud