Beyerdynamic MMX 300 2nd.Gen

97 %
Stars
(3 hodnocení)

Popis produktu Herní sluchátka Beyerdynamic MMX 300 (2.gen), černá Zcela excelentní herní sluchátka, která předčí veškerá vaše očekávání především pak díky mimořádně detailnímu trojrozměrnému zvuku, který vám poskytne při hraní her nepřekonatelnou výhodu. circumaural uzavřená sluchátka trojrozměrný zvuk velurové náušníky univerzální jedno-tlačítkové dálkové ovládání citlivý kondenzátorový mikrofon Špičkový zvuk Buďte si jisti, že s těmito sluchátky budete do herních bitev vybaveni opravdu bezkonkurenční... Celý popis

Koupit za 7 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis produktu
Herní sluchátka Beyerdynamic MMX 300 (2.gen), černá
Zcela excelentní herní sluchátka, která předčí veškerá vaše očekávání především pak díky mimořádně detailnímu trojrozměrnému zvuku, který vám poskytne při hraní her nepřekonatelnou výhodu.

circumaural uzavřená sluchátka
trojrozměrný zvuk
velurové náušníky
univerzální jedno-tlačítkové dálkové ovládání
citlivý kondenzátorový mikrofon
Špičkový zvuk
Buďte si jisti, že s těmito sluchátky budete do herních bitev vybaveni opravdu bezkonkurenční výbavou! Slyšte naprosto všechno a buďte připraveni a vždy o krok napřed před svými soupeři. O naprosto dokonalý poslech se všemi detaily se postará kombinace technologie z leteckého průmyslu a zároveň technologie z profesionálních nahrávacích studií. Výsledkem je působivý trojrozměrný a dokonale detailní zvuk se silnou basovou odezvou.

Bezkonkurenční pohodlí
Pohodlí sluchátek zajišťuje měkce polstrovaná čelenka a měkké, bohatě polstrované náušníky, které dokonale obejmou vaše uši, takže vám poskytují skvělý zvuk. Náušníky sluchátek jsou vyrobeny z prodyšného a šetrného veluru a toto pohodlí vaše uši jistě náležitě ocení především při dlouhodobém poslechu.

Jednoduché ovládání na kabelu
Sluchátka jsou vybavena jednoduchým a snadno dostupným dálkovým ovládáním na kabelu. Vyřizování telefonních hovorů a ovládání hudby, tak máte přímo na dosah ruky.

Citlivý mikrofon
Sluchátka jsou také vybavena citlivým mikrofonem, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení nebo vám usnadní jakoukoli on-line komunikaci s vaším okolím.

Klíčové vlastnosti
Circumaural uzavřená sluchátka s univerzálním jedno-tlačítkovým dálkovým ovládáním, kondenzátorovým mikrofonem a se sluchátky s velurovým potahem. Zvuk sluchátek je mimořádně detailní a je trojrozměrný. Sluchátka jsou vyrobena v Německu. Frekvenční odezva 5 – 35 000 Hz. Citlivost 96 dB. Impedance 32 Ohmů.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud