Vysoce kvalitní obaly na karty značky Paladin. Tyto obaly jsou dvakrát pevnější než běžné obaly a mají tloušťku 90 micronů. Počet obalů v balení je 55 ks. S těmito obaly budou mít vaše karty tu správnou pevnou ochranu a navíc nebudou v obalech plavat. Nutnost pro všechny, kteří si chtějí zachovat své karetní hry na delší dobu. Rozměr obalů - Premium Tarot - 70 x 120 mm. Vhodné pro: Arcadia Quest, Dawn of the Zeds, Dungeon Roll, Generalship, Hobbit Tales, Incredible Expeditions, Kill Shakespeare,... Celý popis

Koupit za 85 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vysoce kvalitní obaly na karty značky Paladin. Tyto obaly jsou dvakrát pevnější než běžné obaly a mají tloušťku 90 micronů. Počet obalů v balení je 55 ks. S těmito obaly budou mít vaše karty tu správnou pevnou ochranu a navíc nebudou v obalech plavat. Nutnost pro všechny, kteří si chtějí zachovat své karetní hry na delší dobu.

Rozměr obalů - Premium Tarot - 70 x 120 mm.

Vhodné pro:

Arcadia Quest, Dawn of the Zeds, Dungeon Roll, Generalship, Hobbit Tales, Incredible Expeditions, Kill Shakespeare, Last Banquet, Pillars of Eternity, Star Wars Armada, Runebound (3rd Edition), Time Stories, The Witcher, Villainous Vikings, X-COM.
Zobrazit více

Články odjinud