Bose SoundSport Wireless

88 %
Stars
(8 hodnocení)

BOSE SoundSport Wireless Citron Yellow Bezdrátová SoundSport sluchátka s technologií Bluetooth a NFC, která nabízejí plný a vyvážený zvuk s hlubokými basy. Navíc jsou odolná proti vlhkosti a potu a poskytují bezpečné a pohodlné upevnění uvnitř uší po celou dobu nošení. Navrženy tak, aby vás stále motivovaly Pravidelné cvičení je náročná činnost. To je důvod, proč potřebujete sluchátka, která s vámi budou držet krok s každou další výzvou. Nové Bose SoundSport wireless sluchátka vás udrží v pohybu... Celý popis

Koupit za 3 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BOSE SoundSport Wireless Citron Yellow

Bezdrátová SoundSport sluchátka s technologií Bluetooth a NFC, která nabízejí plný a vyvážený zvuk s hlubokými basy. Navíc jsou odolná proti vlhkosti a potu a poskytují bezpečné a pohodlné upevnění uvnitř uší po celou dobu nošení.

Navrženy tak, aby vás stále motivovaly

Pravidelné cvičení je náročná činnost. To je důvod, proč potřebujete sluchátka, která s vámi budou držet krok s každou další výzvou. Nové Bose SoundSport wireless sluchátka vás udrží v pohybu po celou dobu cvičení, poskytnou silný zvuk a ušní vložky, které zůstanou bezpečně uchycené a pohodlné. Sluchátka jsou navíc odolná proti potu, vlhkosti a povětrnostním vlivům s výdrží až 6 hodin na jedno nabití. Bluetooth technologie a NFC umožňují snadné spárování ke koncovým zařízením pro přehrávání hudby. 

Klíčové vlastnosti:

• Patentované StayHear Tips + Sport společně s jedinečným tvarem zaručí pohodlné a komfortní uchycení ve vašich uších
• Bezdrátové připojení ke svým přehrávacím zařízením pomocí Bluetooth nebo NFC
• Lithium-iontová baterie poskytne až 6 hodin přehrávání hudby na jedno nabití
• Bose Connect mobilní aplikace pomůže spravovat spárované zařízení a definovat vlastní nastavení

Zvuk, který vás bude držet stále v pohybu

Pokud jste v pohybu, je pro vás důležité, aby sluchátka zůstala tam, kam patří a to v uchu. Přesně pro tento účel byly navrženy patentované ušní vložky StayHear Tips + Sport s jedinečným tvarem, který přesně a jemně těsní začátek ušního zvukovodu a ještě umocňují samotnou reprodukci zvuku.
Měkký silikonový materiál ušních vložek a zaoblený patentovaný tvar přináší bezkonkurenční kombinaci pohodlí a stabilitu při používání.

Bluetooth a NFC párování zaručí naprostou svobodu pohybu

Párování s vaším koncovým Bluetooth zařízením je velmi jednoduché. Pokud má váš telefon NFC funkci, párování je otázka okamžiku. Multifunkční tlačítko na in-line dálkovém ovladači vám umožní po spárování přijímat hovory, ovládat hlasitost, přeskakovat nebo pozastavovat skladby.

Vynikající kvalita zvuku pro větší výkony

Se správně znějící a zvolenou oblíbenou hudbou máte možnost dokončit i ty nejnáročnější tréninky. Bezdrátová sluchátka SoundSport nabízejí jasný, živý a prostorový zvuk, na který jste zvyklí z Bose sluchátek s kabelem. Speciálně integrovaný digitální ekvalizér navíc zajišťuje kvalitu zvuku při jakékoliv úrovni hlasitosti.

Odolné proti potu a povětrnostním vlivům

Ať se budete potit v posilovně nebo cvičit jógu na dešti se sluchátky SoundSport Wireless budete motivováni v každé z těchto zmíněných situací a vždy budou s vámi držet krok. Akustická membrána v každém sluchátku je umístěna tak, aby odolala potu a nepříznivým povětrnostním podmínkám a hydrofobní textilní materiál navíc odpuzuje vlhkost.

Spolehlivý výkon ať jste kdekoliv

Náročné prostředí může vést k nespolehlivým a nestabilním výkonům v rámci mnoha bezdrátových sluchátek. Je časté, že Bluetooth signál ve venkovním prostředí není vždy stabilní, kde ho mohou rušit například Wi-Fi frekvence nebo jiné elementy. Na základě toho byla sluchátka podrobena rozsáhlým testům a optimalizována tak, aby dosáhla požadovaného a stabilního výkonu bez jakýchkoliv kompromisů.

Jednoduché ovládání a přehlednost

Připojení k Bluetooth zařízením a přepínání mezi nimi, např. z iPadu do iPhone v případě příchozího hovoru, je nyní snažší, než kdykoliv předtím. Jednoduchá aplikace se skvěle přehledným rozhraním usnadňuje připojení k několika Bluetooth zařízením najednou a jednoduše mezi nimi přepínat. Aplikace rovněž aktualizuje sluchátka s nejnovějším dostupným Bose Softwarem. Navíc nabízí užitečné tipy a dokonce můžete měnit jazyk pro hlasovou výzvu, nebo kdy se mají sluchátka přepnout do režimu spánku.

Odkazy na stažení aplikace Bose Connect pro Apple a Android:
Stažení aplikace pro Apple
Stažení aplikace pro Android

Podrobnosti o produktu

Barevné provedení
Citrónově žlutá

Rozměry
Sluchátka: 3,05 x 2,5 x 3,05 cm  (V x Š x H)

Hmotnost
Sluchátka: 23 g

Obsah balení

Sluchátka SoundSport wireless
USB kabel
Ochranné pouzdro
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 6 hodin
Účel na běhání
Sluchátka s Bluetooth ano
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Hmotnost 22.68 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Výrobce Bose
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty