Bose Sport Earbuds

86 %
Stars
(12 hodnocení)

BOSE Sport Earbuds Black Navržená tak, aby tě motivovala Sluchátka Bose Sport Earbuds jsou navržená tak, aby dodala vašemu pohybu potřebnou energii a motivaci díky realistickému zvuku a pohodlnému uchycení ve vašich uších. Díky patentovaným technologiím bude znít vaše oblíbená hudba čistě a vyváženě při jakékoliv úrovni hlasitosti, kterou můžete ovládat pouhým dotykem, včetně dalších funkcí. Elegantní design umožňuje, aby sluchátka těsně přiléhala k uším. Navíc díky patentovaným, silikonovým ušním... Celý popis

Koupit za 4 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BOSE Sport Earbuds Black

Navržená tak, aby tě motivovala

Sluchátka Bose Sport Earbuds jsou navržená tak, aby dodala vašemu pohybu potřebnou energii a motivaci díky realistickému zvuku a pohodlnému uchycení ve vašich uších. Díky patentovaným technologiím bude znít vaše oblíbená hudba čistě a vyváženě při jakékoliv úrovni hlasitosti, kterou můžete ovládat pouhým dotykem, včetně dalších funkcí. Elegantní design umožňuje, aby sluchátka těsně přiléhala k uším. Navíc díky patentovaným, silikonovým ušním vložkám Stay Hear Max vám budou bezpečně držet v uších a nevypadnou vám ani během náročných tréninků a pohybů. Připravte se na překonávání svých osobních limitů. 

Zvuk, který potřebujete pro větší motivaci

Bose Sport Earbuds jsou navržena tak, aby vaše oblíbená hudba zněla co nejvíc přirozeně, jako by umělec byl přímo vedle vás. Tím zažijete zvuk, který vás motivuje k novým výkonům. Patentovaný design akustického portu a prémiová zvuková technologie zajišťují vysoce působivý a kvalitní zvuk z tak kompaktních sluchátek. Speciálně vyvinutý aktivní ekvalizér zajišťuje automaticky zesílení basů a výšek, aby vaše hudba zněla vždy vyváženě při jakékoliv úrovni hlasitosti. Nové silikonové vložky Stay Hear Max ještě těsněji uzavřou zvukovod v uších a tím zvyšují hloubku basů a dodávají hudbě větší sílu. Umocňují celkový zážitek z poslechu, víc blokují okolní hluk kolem vás, abyste se mohli soustředit pouze na hudbu a trénink. 

Bezpečné a komfortní uchycení v uších

Sluchátka Bose Sport Earbuds se dodávají s patentovanými ušními, silikonovými vložkami StayHear Max ve třech různých velikostech S, M a L, abyste si mohli vybrat tu pravou . Měkkost silikonu se rovnoměrným tlakem rozloží v celém uchu a tím je vyvíjen menší tlak na citlivé oblasti. Unikátní špička silikonových vložek ve tvaru deštníku a prodloužený tvar zároveň zajišťují, že vaše sluchátka budou bezpečně držet bez ohledu na to, jak intenzivně se budete pohybovat nebo hýbat hlavou.

Odolné vůči potu a nepříznivému počasí

Z hlediska odolnosti, prošly sluchátka Bose Sport Earbuds nepřísnějšími testy kvality a byla navržena tak, aby odolávala vlhkosti z potu a nepříznivému počasí. Díky tomu zajišťují prvotřídní ochranu IPX4. Elektronika uvnitř každého sluchátka je tak chráněna proti vodě v případě, že vás při běhání náhle zastihne déšť. 

Jasně srozumitelné hovory bez přerušení tréninku

Když vám během používání sluchátek někdo zavolá, nemusíte trénink přerušit, ale jednoduše poklepete na pravé sluchátko a přijmete příchozí hovor. Stisknutím a podržením hovor odmítnete.
V případě, že hovor přijmete, tak ho jasně uslyšíte v obou sluchátkách najednou. A vás volající bude jasně a srozumitelně slyšet díky mikrofonnímu systému se směrovým mikrofonem, který odděluje váš hlas od okolního hluku.

Jednoduché dotykové ovládání

Namísto tlačítek poskytují Bose Sport Earbuds dotykové ovládací prvky. Vnější povrch každého sluchátka funguje jako Touchpad. Na pravém sluchátku můžete dvojitým poklepáním přehrát nebo pozastavit hudbu a přijmout hovor. Na levém sluchátku dvojitým poklepáním aktivujete funkci zkrácené volby podle vašeho výběru, jako je například kontrola stavu baterie. Příslušné funkce lze nastavit pomocí aplikace Bose Music.

Zcela bezdrátová

Abyste si mohli užít pohlcující zvuk, potřebujete spolehlivé bezdrátové připojení. Sluchátka Bose Sport Earbuds jsou optimalizována pro Bluetooth 5.1 a jsou navržena tak, aby se rychle spárovala s vaším zařízením a zůstala spolehlivě připojená. Připojení je stabilní a spolehlivé v okruhu 9 metrů od vašeho zařízení.

Délka přehrávání hudby až 5 hodin

 - Sluchátka Bose Sport Earbuds nabízejí až 5 hodin přehrávání hudby na jedno nabití

 - S dobíjecím pouzdrem získáte až o 10 hodin delší dobu přehrávání 

 - V případě úplného vybití můžete sluchátka vložit do dobíjecího přenosného pouzdra a během 15 minut nabíjení získáte další 2 hodiny pro přehrávání

 - Bezdrátové, přepravní, dobíjecí pouzdro můžete bezdrátově dobíjet s každou indukční nabíjecí podložkou s certifikací Qi

Nastavení aktualizace a dalších funkcí

Po stažení aplikace Bose Music je k dispozici úplná kontrola nad všemi funkcemi vašich sluchátek Bose Sport Earbuds. Pomocí aplikace můžete spravovat připojení Bluetooth, nastavit funkce zkratek a mnoho dalšího. Aplikace také umožňuje aktualizaci softwaru pro nově vyvinuté funkce sluchátek

Odkazy na stažení:
Google Play
App Store

Technické specifikace:

Barevné provedení
Černá

Rozměry sluchátka
1,87 x 2,66 x 2,1 cm  (V x Š x H)

Hmotnost sluchátka
6,75 g

Rozměry pouzdra
 8,9 x 5,1 x 3,2 cm (V x Š x H)

Dosah Bluetooth
9 m / Verze 5.1

Doba nabíjení baterie
2 hodiny

Doba nabíjení pouzdra
3 hodiny

Výdrž baterie
5 hodin / s pouzdrem dalších 10 hodin

Obsah balení

Sluchátka Sport Earbuds
Přenosné dobíjecí pouzdro
3 velikosti StayHear Max
Rychlý návod
USB - C napájecí kabel (30,5 cm)

 
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 5 hodin
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Hmotnost 14 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Výrobce Bose
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty