PX7 Carbon edition Skutečný zvuk, bezdrátově. Zruší čištění šumu Adaptivní potlačení hluku, které automaticky reaguje na vaše prostředí a udržuje vnější svět mimo hudbu. Postaveno z legendy 43,6mm měniče v PX7 jsou největší v naší sbírce sluchátek a jsou vyvinuty a vyladěny stejnými inženýry, kteří stojí za reproduktory Bowers & Wilkins řady 800 Diamond, které najdete v Abbey Road Studios. Sleduje vaše vedení PX7 poslechne každý váš pohyb. Zvedněte sluchátko, abyste slyšeli, co se děje kolem... Celý popis

Koupit za 8 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PX7 Carbon edition Skutečný zvuk, bezdrátově. Zruší čištění šumu

Adaptivní potlačení hluku, které automaticky reaguje na vaše prostředí a udržuje vnější svět mimo hudbu.
Postaveno z legendy

43,6mm měniče v PX7 jsou největší v naší sbírce sluchátek a jsou vyvinuty a vyladěny stejnými inženýry, kteří stojí za reproduktory Bowers & Wilkins řady 800 Diamond, které najdete v Abbey Road Studios.
Sleduje vaše vedení

PX7 poslechne každý váš pohyb. Zvedněte sluchátko, abyste slyšeli, co se děje kolem vás, a hudba se automaticky zastaví. Vraťte jej zpět a hudba hraje.
30 hodin letu

Za 30 hodin toho můžete udělat hodně. Leťte ze San Francisca do Londýna a zpět, s časovou rezervou. Vidět každou kapelu na festivalu, dvakrát. Poslouchejte bez přerušení na jedno nabití baterie. A pokud to nestačí, 15minutové rychlé nabíjení vám poskytne dalších pět hodin.
Inspirováno závodními auty

Tkaná ramena z uhlíkových vláken modelu PX7 napodobují sílu a hbitost nejrychlejších vozidel na světě, směřují k vám čistý zvuk a odolají každodennímu opotřebení. Hoďte je do tašky a připravte se na zvuk.
"S nejlepší kvalitou zvuku a designem ve své třídě, nemluvě o velmi slušném ANC a výdrži baterie jsou PX7 hvězdným počinem..." Specifikace
Velikost a hmotnost

Čistá hmotnost
310 gramů

Technické údaje

 

Styl nošení
Bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši

 

Bluetooth kodeky
aptX™ adaptivní
aptX™ HD
aptX™ Classic
AAC
SBC

 

Pohonné jednotky
2 x ø 43,6 mm plný rozsah

 

Frekvenční rozsah
10Hz až 30kHz

 

zkreslení (THD)
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud