Canon Zoemini

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Canon Zoemini Tato stylová, tenká a lehká tiskárna kapesní velikosti představuje dokonalé příslušenství k vašemu mobilnímu zařízení, ať už jdete kamkoli! • Technologie tisku ZINKTM • Připojení pomocí technologie Bluetooth • Podpora smartphonů iOS a Android • Aplikace Canon Mini Print pro iOS a Android • Kapacita 10 listů • Hmotnost 160g Využijte možností filtrů, úprav a tisku snímků z mobilního zařízení Tiskárna Canon Zoemini, která se dokonale vejde do kapsy, je tím pravým příslušenstvím pro... Celý popis

Koupit za 2 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Canon Zoemini
Tato stylová, tenká a lehká tiskárna kapesní velikosti představuje dokonalé příslušenství k vašemu mobilnímu zařízení, ať už jdete kamkoli!

• Technologie tisku ZINKTM
• Připojení pomocí technologie Bluetooth
• Podpora smartphonů iOS a Android
• Aplikace Canon Mini Print pro iOS a Android
• Kapacita 10 listů
• Hmotnost 160g
Využijte možností filtrů, úprav a tisku snímků z mobilního zařízení
Tiskárna Canon Zoemini, která se dokonale vejde do kapsy, je tím pravým příslušenstvím pro vaše mobilní zařízení. Pořiďte fotografii, použijte vintage filtr, přidejte efekty rozšířené reality a okamžitě získejte samolepicí výtisky, které stačí jen sloupnout a dodat s nimi svým věcem osobní rozměr.
Jděte na to
Plně přenosná tiskárna Zoemini se vejde do kapsy nebo malé tašky a umožní tak okamžitý tisk na cestách, abyste mohli zachytit kouzelné okamžiky, ať jste kdekoli!
Buďte kreativní
Snímky si v aplikaci Canon Mini Print upravte podle sebe za použití trendových filtrů, rozšířené reality, rámečků a kreseb, nebo použijte funkci rozdělení na dlaždice a vytvořte výjimečné plakáty z menších snímků.
Skládejte dlaždice
Použijte funkci rozdělení na dlaždice a vytvořte výjimečné plakáty ze 4 nebo 9 výtisků.
Připojte se
Propojte svůj tablet nebo mobilní telefon s tiskárnou ZoeMini prostřednictvím Bluetooth a využijte možnosti okamžitého tisku fotografií a snímků ze sociálních sítí, a to bez jakýchkoli komplikací!
Začněte tisknout
Tiskněte stylové snímky o rozměrech 2 × 3 palce, které jsou odolné proti rozmazání, roztržení a vodě, díky čemuž jsou ideální pro sdílení nebo jako osobní památky.
Lepte si
Osvoboďte fotografie z nemotorných a nudných rámečků – sloupněte ze samolepicí zadní strany krycí vrstvu a nalepte si fotografie na zeď, notebook nebo skříňku, abyste své vzpomínky měli vždy nablízku.
Aplikace Canon Mini Print
Tiskárnu Canon Zoemini připojte ke svému mobilnímu telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Canon Mini Print, kterou lze bezplatně stáhnout z obchodů App Store a Google Play*. Pořiďte vlastní snímky nebo je stahujte přímo ze služeb Facebook, Instagram, Fotky Google, Dropbox nebo iCloud. Poté můžete přidat filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobit obrázek.
Fotografický papír Canon ZINK™
Papír ZINK je pokrytý vrstvami mikroskopických krystalů, které reagují na zahřání a vytvářejí zcela bez inkoustu fotografii, která je odolná vůči rozmazání, roztržení a vodě.
Obsah balení
Fototiskárna Canon Zoemini*
1 balení fotografického papíru ZINK™ (10 listů fotografického papíru a 1 list SMART SHEET™)
Nabíjecí kabel Micro USB (USB A na Micro)
Stručná úvodní příručka
Seznam nařízení

Pozn.:
*Odmítnutí odpovědnosti: K fototiskárně Canon Zoemini je nutné připojit mobilní zařízení prostřednictvím Bluetooth? a aplikace Canon Mini Print, která je k dispozici zdarma ke stažení na App Store a Google Play. Kompatibilní s mobilními zařízeními se systémem iOS 9.0 nebo novějším a zařízeními Android se systémem Android 4.4 nebo novějším.

Kód produktu: ED435470
Part no.: 3204C005
EAN: 4549292128291
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canon
Technologie tisku termosublimační
Maximální formát tisku 2 x 3 palců
Barevný tisk ano
PictBridge ne
Kapesní tiskárny ano
Rozlišení tisku 300 DPI
Paměť 64 MB
Oboustranný tisk ne
Formát tisku fotografií 5 x 7,6 cm
Čtečka karet ne
Fotografický tisk ano
Automatický podavač originálů ne
Provoz na baterie ano
Oddělené náplně ne
Potisk CD/DVD ne
USB ne
LPT ne
Bluetooth ano
Wi-Fi ne
LAN ne
Šířka 145 mm
Výška 40 mm
Hloubka 110 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty