Inteligence jako schopnost člověka poznávat souvislosti věcí a efektivně řešit úkoly a situace se rozvíjí a upevňuje od narození. Správným tréninkem se dá dosáhnout její vyšší úrovně. IQ-HRY nabízí soubor her, které u dětí podpoří rozvoj jejich paměti, logického myšlení, postřehu, koncentrace i rychlosti myšlení a správného rozhodování. Úlohy mají tři stupně obtížnosti, znázorněné ikonkou dole na obrazovce - A, 1,2,3. Stupeň 1 je určen pro děti od 5 let. A - určuje automatický výběr úloh podle... Celý popis

Koupit za 1 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Inteligence jako schopnost člověka poznávat souvislosti věcí a efektivně řešit úkoly a situace se rozvíjí a upevňuje od narození. Správným tréninkem se dá dosáhnout její vyšší úrovně. IQ-HRY nabízí soubor her, které u dětí podpoří rozvoj jejich paměti, logického myšlení, postřehu, koncentrace i rychlosti myšlení a správného rozhodování.

Úlohy mají tři stupně obtížnosti, znázorněné ikonkou dole na obrazovce - A, 1,2,3. Stupeň 1 je určen pro děti od 5 let. A - určuje automatický výběr úloh podle schopnosti správně úlohy řešit. Po dvou správně vyřešených úlohách na nejnižším stupni 1 budou automaticky následovat úlohy stupně 2 a pak stupně 3. Jistě některé náročné úkoly zaujmou velké děti i dospělé.

Obsah:
1. Barvy
2. Ukliď předměty
3. Najdeš změnu?
4. Který obrázek chybí?
5. Vyhledej dva stejné obrázky
6. Otáčení
7.Pamatuj si
8.Bystře pozoruj
9.Doplň vzor
10.Vyhledej správný obrázek

ŠKOLNÍ MULTILICENCE
Licence pro interaktivní tabuli, MagicBox, projektor anebo pro 3 počítače

Rozměry: 136 x 191 x 14 mm
Věk: 5+
Zobrazit více

Články odjinud