A hard-wearing, tough plastic cube containing 20 bone 12mm dice with skull icons in place of the 1, this dice cube features an embossed skull lid (you can never have too many skulls, after all) and is stackable – create your very own multicoloured henge of dice! Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek v průhledné krabičce. Sada je k dispozici v různých barvách - bílá, červená, zelená, modrá, šedá a černá. Barevnou variantu zasíláme náhodně (pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište prosím do poznámky... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

A hard-wearing, tough plastic cube containing 20 bone 12mm dice with skull icons in place of the 1, this dice cube features an embossed skull lid (you can never have too many skulls, after all) and is stackable – create your very own multicoloured henge of dice!

Sada obsahuje 20 šestistěnných kostek v průhledné krabičce. Sada je k dispozici v různých barvách - bílá, červená, zelená, modrá, šedá a černá. Barevnou variantu zasíláme náhodně (pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište prosím do poznámky v objednávce).
Zobrazit více

Články odjinud