Creality Ender 5 Plus

96 %
Stars
(4 hodnocení)

Velká tisková plocha - 350 × 350 × 400 mm, BL-Touch senzor a senzor filamentu a ještě další technologická vylepšení řadí tuto tiskárnu k jedné z nejlepších na trhu. Tiskárna Creality Ender-5 Plus je větší verze 3D tiskárny Ender 5 se stejným kubickým designem a portálem pro tiskovou hlavu. Ender 5 Plus umožňuje díky svým parametrům tisknout modely větších rozměrů s mnohem lepšími detaily. Na rozdíl od 3D tiskárny Ender 5 je tato tiskárna vybavena duální osou Z. Tento konstrukční prvek zajišťuje... Celý popis

Koupit za 19 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velká tisková plocha - 350 × 350 × 400 mm, BL-Touch senzor a senzor filamentu a ještě další technologická vylepšení řadí tuto tiskárnu k jedné z nejlepších na trhu.

Tiskárna Creality Ender-5 Plus je větší verze 3D tiskárny Ender 5 se stejným kubickým designem a portálem pro tiskovou hlavu.

Ender 5 Plus umožňuje díky svým parametrům tisknout modely větších rozměrů s mnohem lepšími detaily. Na rozdíl od 3D tiskárny Ender 5 je tato tiskárna vybavena duální osou Z. Tento konstrukční prvek zajišťuje přesnější pohyb.

Automatické vyrovnávání podložky - BL Touch

BLTouch senzor může přesně měřit sklon povrchu tiskové podložky a zajišťuje tak automatickou kompenzaci osy Z v případě nerovnosti. Tímto inteligentním způsobem zabraňuje chybám tisku.

Obnovení tisku

V případě neočekávaného výpadku el.energie můžete s touto funkcí snadno pokračovat v tisku. Vede k bezpečnému tisku a šetří filamenty i čas.

Senzor filamentu

Zabraňuje chybám tisku v důsledku zlomení nebo spotřebování filamentu.

 Další vlastnosti:

- Vyhřívaná podložka

- Přehledný dotykový display

- Prokázaná kvalita značky

- Vysoká přesnost tisku 

- Vše potřebné v balení

- Velikost tiskárny 632 x 666 x 619 mm

 

 

 

 

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud