UKÁZAT SE V NEJLEPŠÍM SVĚTLE Nemůžete se setkat osobně? Nedělejte si starosti, kamera Creative Live! Cam Sync 1080p vám umožní podobný zážitek. Scházejte se online prostřednictvím ostrého a plynulého videa Full HD, kde se obličej snímá čistě a přirozeně, abyste mohli vést hovor s naprostým klidem. Při důležitém konferenčním hovoru i nenuceném povídání s kamarády kamera Live! Cam Sync 1080p ukáže jenom vaše nejlepší stránky. VIDĚT VŠEHO VÍCE Nemusíte sedět dále od obrazovky, aby vás kamera zabírala... Celý popis

Koupit za 1 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

UKÁZAT SE V NEJLEPŠÍM SVĚTLE
Nemůžete se setkat osobně? Nedělejte si starosti, kamera Creative Live! Cam Sync 1080p vám umožní podobný zážitek. Scházejte se online prostřednictvím ostrého a plynulého videa Full HD, kde se obličej snímá čistě a přirozeně, abyste mohli vést hovor s naprostým klidem. Při důležitém konferenčním hovoru i nenuceném povídání s kamarády kamera Live! Cam Sync 1080p ukáže jenom vaše nejlepší stránky.

VIDĚT VŠEHO VÍCE
Nemusíte sedět dále od obrazovky, aby vás kamera zabírala z větší části. Creative Live! Cam Sync 1080p má široký zorný úhel, který umožňuje zachycení většího prostoru bez deformací obrazu. Zorné pole 77° úhlopříčně je dostatečně široké, aby se do snímku pohodlně vešla skupina lidí při početnějším konferenčním hovoru, ale ne tak moc široké, abyste vypadali malí nebo riskovali, že bude vidět příliš mnoho.

PŘIPOJIT A VOLAT
Webová kamera Live! Cam Sync 1080p je kompatibilní s UVC, což znamená, že nepotřebuje instalaci žádného dalšího ovladače a začne fungovat hned po zapojení do volného portu USB typu A na počítači. Je také kompatibilní s většinou rozšířených videokonferenčních aplikací, takže můžete webovou kameru rychle nastavit a být připraveni na schůzky na nejposlednější chvíli.

NA SOUKROMÍ ZÁLEŽÍ
Proto je webová kamera Live! Cam Sync 1080p vybavená integrovanou krytkou objektivu, abyste měli kontrolu nad tím, co bude vidět. Chraňte svoje soukromí, předcházejte neoprávněnému přístupu k webové kameře pomocí spywaru nebo jiných hackerských nástrojů tím, že když ji nebudete používat, bude mít zakrytý objektiv. Nejenže krytka objektivu zabrání narušení soukromí, ale také ochrání objektiv před hromaděním prachu, aby byly videozáznamy křišťálově čisté.

MLUVIT A BÝT SLYŠET
Mluvte přímo na kameru bez samostatného mikrofonu, i tak vás bude druhá strana slyšet nahlas a zřetelně. Creative Live! Cam Sync 1080p má dva vestavěné mikrofony, které umožňují přesnější snímání zvuku, takže zachytí nuance vašeho hlasu a zlepší srozumitelnost mluvené řeči, abyste mohli mluvit sebejistě a jenom tak hlasitě, aby netrpěly vaše hlasivky.

PARAMETRY

- Technologie snímače: CMOS
- Obrazový snímač Full HD (1 920 × 1 080) 2 MP
- Rozlišení videa: MJPG - 1080p při 30 snímcích za sekundu / 720p při 30 snímcích za sekundu YUY2 - 1080p při 5 snímcích za sekundu / 720p při 10 snímcích za sekundu
- Výstupní formát: YUY2/MJPG
- Snímková frekvence: až 30 snímků/s při kvalitě 1080p
- Rozlišení snímků: 1 920 × 1 080 / 1 280 × 720 / 960 × 720 / 864 × 480 / 800 × 600 / 640 × 480 / 320 × 240
- Formát snímků: BMP/JPG
- Zorné pole: 77° úhlopříčně
- Rozsah ostření: 50 mm až nekonečno. 600 mm pro optimální zaostření
- Maximální barevná hloubka: 8 bitů
- Redukce blikání: 50 Hz nebo 60 Hz
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud