Creative Stage Air

96 %
Stars
(3 hodnocení)

Celkový výkon RMS (W): 20 Konfigurace reprosoustavy: 2.0 Subwoofer: Bez subwooferu Bezdrátové připojení: Bluetooth Přehrávané formáty: MP3 Typ připojení: 3,5mm Jack USB : ANO LAN (Ethernet): NE Dálkové ovládání v balení: NE Rozměr (cm) (cm): 41 Specifické funkce: vstup AUX Provedení výrobku: černá barva CREATIVE STAGE AIR Kompaktní reproduktor typu Soundbar pod počítačový monitor s rozhraním Bluetooth, vstupem AUX a USB MP3 Creative Stage Air je kompaktní reproduktor typu Soundbar pod monitor... Celý popis

Koupit za 777 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Celkový výkon RMS (W): 20
Konfigurace reprosoustavy: 2.0
Subwoofer: Bez subwooferu
Bezdrátové připojení: Bluetooth
Přehrávané formáty: MP3
Typ připojení: 3,5mm Jack
USB : ANO
LAN (Ethernet): NE
Dálkové ovládání v balení: NE
Rozměr (cm) (cm): 41
Specifické funkce: vstup AUX

Provedení výrobku: černá barva

CREATIVE STAGE AIR
Kompaktní reproduktor typu Soundbar pod počítačový monitor s rozhraním Bluetooth, vstupem AUX a USB MP3

Creative Stage Air je kompaktní reproduktor typu Soundbar pod monitor který lze rovněž připojit bezdrátově prostřednictvím Bluetooth s až 6hodinovou výdrží baterie.

Vytvořili jsme reproduktor, který uspokojí všechny vaše nároky na stolní zvuk.

Reproduktor Creative Stage Air byl navržen se zaměřením na funkčnost a užitnost. Jedná se kompaktní reproduktor typu soundbar pod monitor vašeho počítače. Má elegantní a minimalistický styl, jehož design vhodně doplní každé uspořádání pracovní plochy. Stage Air je rovněž individuálně vyladěn pro reprodukování úžasného zvuku, a proto nabízí až 6 hodin přehrávání pro zážitek z hudby!

IDEÁLNÍ A UNIVERZÁLNÍ SPOLEČNÍK
Tento reproduktor je určen k umístění pod plochý monitor (410 x 78 x 70 mm). Díky nízkému profilu a stylovému designu je Creative Stage Air ideální společník pro každý styl a uspořádání. Je napájen rozhraním USB, vnáší řád do uspořádání vašeho pracovního prostoru, uvolňuje cenné místo na vašem stole a zároveň přináší skvělý zvuk.

HLUBOKÝ, HLASITÝ A SMĚLÝ
Nechte se vtáhnout do křišťálově čistých výšek se silným a hlasitým zvukem, který kontrastuje své velikosti! Reproduktor Creative Stage Air je vyladěn tak, aby vytvářel čistý a silný zvuk se dvěma individuálně vyladěnými měniči plného rozsahu. Rovněž obsahuje nadměrnou pasivní ozvučnici, která vytváří úžasné basy bez subwooferu. Takto kvalitní zvuk jste již dávno potřebovali pro své filmy, hudbu i hry.

AŽ 6 HODIN PŘEHRÁVÁNÍ
Užívejte si bezdrátové připojení s reproduktorem Stage Air prostřednictvím Bluetooth. V reproduktoru je zabudována baterie, která umožňuje až 6 hodin* přehrávání bez zdroje napájení. Vaše hudba hraje dál i po vypnutí počítače!
*Při střední úrovni hlasitosti. Skutečná výdrž baterie se bude lišit podle způsobu nastavení použití a podmínek okolního prostředí.

K dispozici je rovněž 3,5mm vstupní konektor AUX, který umožňuje všestrannou kompatibilitu s ostatními analogovými zdroji zvuku.

PŘIPOJ A HREJ
Reproduktor Creative Stage Air rovněž funguje jako samostatný přehrávač hudby! Stačí připojit USB velkokapacitní paměťové zařízení* a můžete přehrávat písně přes port USB, aniž by bylo nutné připojit jiné zařízení pro přehrávání hudby.
*Kompatibilní s USB velkokapacitními paměťovými zařízeními až do 32 GB, formát FAT32.

POHODLÍ NA DOSAH RUKY
Ovládání hlasitosti bylo speciálně navrženo pro užitnost - je umístěno pohodlně na boční straně reproduktoru typu soundbar pro snadný přístup a pohodlné ovládání.

OBSAH BALENÍ:
Creative Stage Air
Kabel micro USB
3,5mm kabel stereo-stereo
Stručná úvodní příručka
Letáky s informacemi o záruce

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.910
Výška (cm): 41.00
Šířka (cm): 7.00
Hloubka (cm): 7.80

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.160
Výška (cm): 11.50
Šířka (cm): 12.70
Hloubka (cm): 45.20
EAN: 5390660192340

Záruční doba: 24 měsíců

Soundbar 2.0 kanálový zvuk, max. výkon 20 W, Bluetooth, USB/MP3, vstup AUX, vestavěna baterie - výdrž hraní 6 hod., funkce Big Bass
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud