D-Link DGS-1100-10MPV2 8-port Gigabit Smart switch D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podniky (SMB), pracovní skupiny (workgroup) a kanceláře (SOHO). Správa přepínače je z intuitivního webového rozhraní nebo pomocí SNMP příkazů. Pro prvotní nastavení a vyhledání přepínače v rámci L2 segmentu sítě je k dispozici také bezplatný SW nástroj a mobilní aplikace D-Link Network Assistant (DNA). Mezi podporované funkce patří např. VLAN (max. 128... Celý popis
Koupit za 4 299 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
D-Link DGS-1100-10MPV2
Doprava:
zdarma
Skladem
4 107 Kč
Koupit za 4 107 Kč
95 %
D-Link DGS-1100-10MPV2, 8x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE, 2x SFP, 130W PoE budget
Doprava:
zdarma
Skladem
4 299 Kč
Koupit za 4 299 Kč
95 %
TrendNet TEG-S708 TRENDnet TEG S708 - Switch - 8 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T síťový switch
Doprava:
zdarma
Skladem
8 885 Kč
Koupit za 8 885 Kč
95 %
D-Link DGS-1100-10MPV2
Doprava:
zdarma
5 089 Kč
Koupit za 5 089 Kč
100 %
D-Link DGS-1100-10MPV2 síťový přepínač Řízený Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Černá (DGS-1100-10MPV2)
Doprava:
zdarma
5 002 Kč
Koupit za 5 002 Kč
Popis
D-Link DGS-1100-10MPV2 8-port Gigabit Smart switch
D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podniky (SMB), pracovní skupiny (workgroup) a kanceláře (SOHO). Správa přepínače je z intuitivního webového rozhraní nebo pomocí SNMP příkazů. Pro prvotní nastavení a vyhledání přepínače v rámci L2 segmentu sítě je k dispozici také bezplatný SW nástroj a mobilní aplikace D-Link Network Assistant (DNA). Mezi podporované funkce patří např. VLAN (max. 128 Groups), QoS, IGMP Snooping, Spanning Tree protokoly STP/RSTP, zrcadlení portů, 802.3ad agregace linek (max. 8 skupin, max. 8 portů ve skupině), detekce smyček, omezení šířky pásma, izolace klientů (Traffic Segmentation) či ochrana před DoS útoky. Energeticky úsporný provoz zajišťuje podpora protokolu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), switch šetří energii podle stavu linky, vypnutí m LED diod, vypnutím portů nebo hibernací systému.
Technické parametry
*Typ: Smart managed
*Počet portů: 8 x 10/100/1000 Mbps (Ports 1 to 8 are PoE enabled), 2 x SFP 1000 Mbps
*Vrstva: Vrstva 2
*Hlavní typ portů: Gigabitový Ethernet 1000BASE-T
*Typ uplink portů: SFP
*Spínací schopnost: 20 Gb / s
*Možnosti PoE: 802.3af/802.3at
*Počet portů PoE: 8
*Rozpočet napájení PoE: 130 W (30 W max. na PoE port)
*Provedení: 11-inch Desktop/Rackmount Size, 1U výška
*Materiál: Kov
*Jumbo frame: Ano
*MAC adresa: 16K
*Skupina VLAN (max. statická): 128
*Počet front QoS na port: 4
*Ovládání šířky pásma: Minimální zrnitost 8 kb/s
*Podporován šifrovací protokol: SSL (v1 / v2 / v3)
D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podniky (SMB), pracovní skupiny (workgroup) a kanceláře (SOHO). Správa přepínače je z intuitivního webového rozhraní nebo pomocí SNMP příkazů. Pro prvotní nastavení a vyhledání přepínače v rámci L2 segmentu sítě je k dispozici také bezplatný SW nástroj a mobilní aplikace D-Link Network Assistant (DNA). Mezi podporované funkce patří např. VLAN (max. 128 Groups), QoS, IGMP Snooping, Spanning Tree protokoly STP/RSTP, zrcadlení portů, 802.3ad agregace linek (max. 8 skupin, max. 8 portů ve skupině), detekce smyček, omezení šířky pásma, izolace klientů (Traffic Segmentation) či ochrana před DoS útoky. Energeticky úsporný provoz zajišťuje podpora protokolu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), switch šetří energii podle stavu linky, vypnutí m LED diod, vypnutím portů nebo hibernací systému.
Technické parametry
*Typ: Smart managed
*Počet portů: 8 x 10/100/1000 Mbps (Ports 1 to 8 are PoE enabled), 2 x SFP 1000 Mbps
*Vrstva: Vrstva 2
*Hlavní typ portů: Gigabitový Ethernet 1000BASE-T
*Typ uplink portů: SFP
*Spínací schopnost: 20 Gb / s
*Možnosti PoE: 802.3af/802.3at
*Počet portů PoE: 8
*Rozpočet napájení PoE: 130 W (30 W max. na PoE port)
*Provedení: 11-inch Desktop/Rackmount Size, 1U výška
*Materiál: Kov
*Jumbo frame: Ano
*MAC adresa: 16K
*Skupina VLAN (max. statická): 128
*Počet front QoS na port: 4
*Ovládání šířky pásma: Minimální zrnitost 8 kb/s
*Podporován šifrovací protokol: SSL (v1 / v2 / v3)
Parametry
| Výrobce | D-Link |
| Pro malé firmy | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | se smart správou |
| Vyrovnávací paměť (buffer) | 512 kB |
| Přepínací kapacita | 20.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |
| Hloubka | 18 cm |
| Hmotnost | 1500 g |
| Šířka | 28 cm |
| Výška | 4 cm |
| Materiál | kov |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 8 |
| Celkový výkon PoE | 130 W |
| Max. PoE výkon na port | 30 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 8 |
| Počet SFP+ portů | 2 |
| Počet SFP portů | 2 |