Dahua CS4010-8ET-110 Spravovatelný 10portový switch disponující osmi RJ-45 100 Mb/s porty s podporou PoE a dvěma gigabitovými RJ-45 porty pro uplink. Podporuje PoE standardy 802.3af/at/bt a Hi-PoE, přičemž první port podporuje napájení až 90 W/port a zbylých sedm portů podporuje až 30 W/port. Celkový PoE budget je až 110 W. Extend mód pro spojení rychlostí 10 Mb/s do vzdálenosti až 250 m na UTP dle použitého vedení včetně napájení PoE. Celokovové provedení, bez ventilátorů (fanless), externí napájecí... Celý popis
Koupit za 2 713 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Dahua CS4010-8ET-110 10-portový cloudový spravovaný desktopový switch s 8 porty PoE (CS4010-8ET-110)
Doprava:
zdarma
2 713 Kč
Koupit za 2 713 Kč
92 %
Dahua CS4010-8ET-110
Doprava:
79 Kč
Skladem
2 113 Kč
Koupit za 2 113 Kč
96 %
Dahua Switch CS4010-8ET-110
Doprava:
47 Kč
Skladem
2 109 Kč
Koupit za 2 109 Kč
95 %
Switch Dahua CS4010-8ET-110 pro IP kamery 8x PoE
Doprava:
55 Kč
Skladem
1 718 Kč
Koupit za 1 718 Kč
94 %
Dahua CS4010-8ET-110
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 520 Kč
Koupit za 1 520 Kč
Popis
Dahua CS4010-8ET-110
Spravovatelný 10portový switch disponující osmi RJ-45 100 Mb/s porty s podporou PoE a dvěma gigabitovými RJ-45 porty pro uplink. Podporuje PoE standardy 802.3af/at/bt a Hi-PoE, přičemž první port podporuje napájení až 90 W/port a zbylých sedm portů podporuje až 30 W/port. Celkový PoE budget je až 110 W.
Extend mód pro spojení rychlostí 10 Mb/s do vzdálenosti až 250 m na UTP dle použitého vedení včetně napájení PoE. Celokovové provedení, bez ventilátorů (fanless), externí napájecí zdroj v balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 8× 100 Mb/s RJ-45, 2× GbE RJ-45 (uplink)
Paměť: 8k MAC adres, buffer 4 Mb
Propustnost: sběrnice 5,6 Gbps, provozně 4,17 Mpps
Provedení: desktop, na stěnu
Napájení: externí adaptér DC 54 V, příkon do 110 W
Ochrana: ESD ochrana do 8 kV vzduchem (6 kV kontaktně), přepěťová ochrana do 4 kV (diferenciální režim do 2 kV)
Provozní teplota: -10 až +55 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 190 × 106 × 30 mm
Hmotnost: 500 g
Funkce administrace:
Správa: Web, mobilní aplikace
Podpora VLAN: ano
Agregace linek: ano
DHCP: podpora DHCP klient
DHCP Snooping: ne
LLDP: ano (automatická detekce typu připojených zařízení)
PoE funkce:
Celkový napájecí výkon: 110 W, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, Hi-PoE (90 W/port)
Počet injektorů: 1× až 90 W, 7× až 30 W
Pokročilé funkce:
PoE s dosahem až 250 m
Extended 10 Mb
PoE Watchdog
Inteligentní PoE
Spravovatelný 10portový switch disponující osmi RJ-45 100 Mb/s porty s podporou PoE a dvěma gigabitovými RJ-45 porty pro uplink. Podporuje PoE standardy 802.3af/at/bt a Hi-PoE, přičemž první port podporuje napájení až 90 W/port a zbylých sedm portů podporuje až 30 W/port. Celkový PoE budget je až 110 W.
Extend mód pro spojení rychlostí 10 Mb/s do vzdálenosti až 250 m na UTP dle použitého vedení včetně napájení PoE. Celokovové provedení, bez ventilátorů (fanless), externí napájecí zdroj v balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 8× 100 Mb/s RJ-45, 2× GbE RJ-45 (uplink)
Paměť: 8k MAC adres, buffer 4 Mb
Propustnost: sběrnice 5,6 Gbps, provozně 4,17 Mpps
Provedení: desktop, na stěnu
Napájení: externí adaptér DC 54 V, příkon do 110 W
Ochrana: ESD ochrana do 8 kV vzduchem (6 kV kontaktně), přepěťová ochrana do 4 kV (diferenciální režim do 2 kV)
Provozní teplota: -10 až +55 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 190 × 106 × 30 mm
Hmotnost: 500 g
Funkce administrace:
Správa: Web, mobilní aplikace
Podpora VLAN: ano
Agregace linek: ano
DHCP: podpora DHCP klient
DHCP Snooping: ne
LLDP: ano (automatická detekce typu připojených zařízení)
PoE funkce:
Celkový napájecí výkon: 110 W, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, Hi-PoE (90 W/port)
Počet injektorů: 1× až 90 W, 7× až 30 W
Pokročilé funkce:
PoE s dosahem až 250 m
Extended 10 Mb
PoE Watchdog
Inteligentní PoE
Parametry
| Výrobce | Dahua |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro domácnost | ano |
| Stolní | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Hloubka | 3 cm |
| Hmotnost | 1250 g |
| Šířka | 19 cm |
| Výška | 11 cm |
| Materiál | kov |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE++ (802.3bt) | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 8 |
| Celkový výkon PoE | 110 W |
| Max. PoE výkon na port | 90 W |
| VLAN | ano |
| Cloudová správa | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 2 |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 8 |
| Přepínací kapacita | 5.6 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |