Dell AW2521HFA

90 %
Stars
(1 hodnocení)

Dell Alienware AW2521HFA Nároční hráči ví, co od monitoru požadovat. Kromě krásného obrazu je to zejména jeho rychlost. U tohoto modelu si můžete být jisti tím, že se vám dostane nepřekonatelných parametrů. Nabízí totiž 240Hz obnovovací frekvenci společně se skutečnou odezvou 1 ms. V kombinaci s technologiemi AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-SYNC to znamená, že obraz bude dokonale plynulý, bez známek sebemenšího záseku a o vašich herních úspěších bude rozhodovat váš skill a ne bugy. Samozřejmostí... Celý popis

Koupit za 5 428 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dell Alienware AW2521HFA
Nároční hráči ví, co od monitoru požadovat. Kromě krásného obrazu je to zejména jeho rychlost. U tohoto modelu si můžete být jisti tím, že se vám dostane nepřekonatelných parametrů. Nabízí totiž 240Hz obnovovací frekvenci společně se skutečnou odezvou 1 ms. V kombinaci s technologiemi AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-SYNC to znamená, že obraz bude dokonale plynulý, bez známek sebemenšího záseku a o vašich herních úspěších bude rozhodovat váš skill a ne bugy.

Samozřejmostí jsou i perfektní barvy zásluhou IPS technologie, Full HD rozlišení a 99% pokrytí barevného prostoru sRGB. Také stylově vypadá díky podsvícení AlienFX a oslní i působivým designem Legend Industrial s minimalistickým, ale přitom ikonickým ztvárněním značky Alienware.

- 240Hz obnovovací frekvence pro dokonale plynulý obraz
- Podpora technologií AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-SYNC
- IPS panel se skvělými pozorovacími úhly
- Podsvícení AlienFX
- 99% pokrytí barevného prostoru sRGB

Neuvěřitelná rychlost

- 240Hz technologie: 240Hz technologie v kombinaci s IPS panelem a odezvou 1 ms znamená dokonale plynulý obraz i v těch nejrychlejších přechodech.
- Odezva 1 ms: Díky rychlé odezvě 1 ms dokážete v oblíbených hrách reagovat rychleji než protivníci a obraz bude dokonale plynulý.

Krásné barvy

- Věrné barvy: 99% pokrytí barevného prostoru sRGB znamená skutečně širokou paletu barev, například i pro práci s videi a fotografiemi.
- Full HD rozlišení: Vše si přitom budete užívat na 24,5 palcích a při krásně detailním Full HD rozlišení.

AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-SYNC
Bezproblémového hraní bez nežádoucího rozmazání je navíc dosaženo i díky technologiím AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-SYNC.

Dominuje ve všech směrech

- Design Legend Industrial: Dell s tímto modelem odkazuje na dřívější úspěchy, a proto u něj sází na design Legend Industrial s minimalistickým a přitom ikonickým ztvárněním značky Alienware.
- Design na míru hráčům: Dell navrhl po odezvě hráčů z řad profesionálů nový stojan vybavený zužujícími se nožkami, který nabízí možnost nastavení výšky pro maximální komfort při hraní. Díky kompatibilitě se standardem VESA navíc není problém ani použít jiné speciální držáky.
- Optimalizované chlazení: Monitor využívá optimalizovaný systém chlazení a větrání na horní, dolní a zadní straně. Výsledkem je, že zůstává krásně chladný i během nejintenzivnějších herních bitev.
- AlienFX: Herní atmosféru zdůrazní také podsvícení AlienFX: jde o plně přizpůsobitelný světelný systém s dynamickými efekty. Dokonce lze podsvícení synchronizovat s dalšími produkty podporujícími AlienFX.

Intuitivní hráčská nabídka
Díky na hráče orientovanému řídícímu panelu můžete zůstat ve hře a přitom například přepínat režimy, zobrazit FPS, vodící linky atp.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud