Dell KB216 580-ADGP

97 %
Stars
(31 hodnocení)

Kabelová klávesnice Dell je pohodlné řešení pro každodenní práci s počítačem doma či v kanceláři. Úplné rozložení klávesnice s klávesami ve stylu chiclet umožňuje efektivní a pohodlné psaní – ideální pro každodenní použití v nejrůznějších aplikacích. Pohodlné multimediální klávesy umožňují snadný přístup k funkcím, jako je přehrávání, pozastavování, rychlý posuv vzad či vpřed a ovládání hlasitosti. Kabelová klávesnice Dell se vyznačuje kompaktním designem, který přesto zahrnuje plnohodnotnou klávesnici... Celý popis

Koupit za 325 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kabelová klávesnice Dell je pohodlné řešení pro každodenní práci s počítačem doma či v kanceláři. Úplné rozložení klávesnice s klávesami ve stylu chiclet umožňuje efektivní a pohodlné psaní – ideální pro každodenní použití v nejrůznějších aplikacích.

Pohodlné multimediální klávesy umožňují snadný přístup k funkcím, jako je přehrávání, pozastavování, rychlý posuv vzad či vpřed a ovládání hlasitosti.

Kabelová klávesnice Dell se vyznačuje kompaktním designem, který přesto zahrnuje plnohodnotnou klávesnici i číselné klávesy. Je ideální pro domácí i kancelářské prostředí. Odolné provedení a tiché klávesy umožňují každodenní pohodlnou práci se stolním počítačem. Kabelovou klávesnici Dell lze doplnit opěrkou pro zápěstí, která se prodává samostatně.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

- Připojení: USB
- Barva: černá

Ovládání

- Multimediální klávesy:ano
- Numerická klávesnice:ano
- Podsvícení klávesnice:ne

Vstupy a výstupy

- Bezdrátové připojení:ne
- Drátové připojení:ano
- USB 2.0 (počet):1

Použití a určení

- Hry:ne

Fyzické vlastnosti

- Barva:černá
Zobrazit více

Články odjinud