DJI Mini SE CP.MA.00000322.01

100 %
Stars
(3 hodnocení)

Seznamte se s novou edicí legendárního Miniho – je tady DJI Mini SE. Mini skládací dron, který dobře znáte, ale s mnohem nižší cenovkou a drobnými vylepšeními z obou předchozích generací. Zůstává kompaktní a přenosné tělo, které je lehké jako chytrý telefon. Už se nikdy nebudete rozhodovat, jestli se vyplatí s sebou „tahat“ dron, Mini SE prostě hodíte do kabelky nebo strčíte do kapsy a můžete létat, fotit a natáčet, aniž byste byli zkušený dronař. Appka DJI Fly se jako vždy postará o efektní automatické... Celý popis

Koupit za 8 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Seznamte se s novou edicí legendárního Miniho – je tady DJI Mini SE. Mini skládací dron, který dobře znáte, ale s mnohem nižší cenovkou a drobnými vylepšeními z obou předchozích generací. Zůstává kompaktní a přenosné tělo, které je lehké jako chytrý telefon. Už se nikdy nebudete rozhodovat, jestli se vyplatí s sebou „tahat“ dron, Mini SE prostě hodíte do kabelky nebo strčíte do kapsy a můžete létat, fotit a natáčet, aniž byste byli zkušený dronař. Appka DJI Fly se jako vždy postará o efektní automatické záběry a easy peasy postprodukci.

Téměř tak lehký jako chytrý telefon

S hmotností méně než 249 gramů je DJI Mini SE téměř stejně lehký jako průměrný chytrý telefon. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí se do nejnižší a nejbezpečnější váhové třídy dronů.

Snadné létání, focení a natáčení s intuitivní appkou DJI Fly

Aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský zážitek, který vám dovolí natočit nádherné záběry pouhými několika klepnutími. Obsahuje také Flight Tutorial, který vám pomůže rychle a bezpečně začít létat s DJI Mini SE.

Snadno použitelné šablony pro tvorbu i střih

Aplikace DJI Fly nabízí řadu šablon pro tvůrce, které z vašich fotek a záběrů vygenerují úžasná videa pouhým klepnutím. Dokonce i začátečníci bez zkušeností s úpravami mohou proměnit jakýkoli okamžik v hit sociálních sítí.

Stabilní záběry díky 3osému gimbalu a 2,7K kameře

S DJI Mini SE můžete fotit 12MP letecké fotografie a natáčet 2,7K Quad HD video. 3osý motorizovaný gimbal se přitom postará o vynikající stabilitu kamery a jasné, ultra plynulé záběry. V režimu M můžete upravit závěrku, ISO a vyvážení bílé.

Komplexní záběry jsou snazší než kdy jindy s QuickShots

Záběry jako z hollywoodského filmu vykouzlíte s mini dronem Mini SE pár klepnutími v režimu QuickShots – čekají tam na vás Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí si vybrat a DJI Mini SE během nahrávání videa provede automatický manévr v přednastaveném pohybu. Automaticky generované krátké video pak můžete okamžitě sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Režim CineSmooth pro létání v komplikovanějším prostředí

Zpomalte rychlost letu a pohyby DJI Mini SE pro větší přesnost a stabilitu. Tento režim je užitečný zejména při létání v úzkých nebo složitých prostorech.

Vymazlený ovladač

Dedikovaný dálkový ovladač zajišťuje přenos HD videa na vzdálenost až 4 km a jeho odnímatelné ovládací páčky můžete snadno uložit do dálkového ovladače pro lepší přenosnost a aby se někde po cestě nezatoulaly.

Hlavní výhody dronu DJI Mini SE

- Ultralehký design do 249 g

- flight time 30 min. ve vzduchu

- HD video přenos max. na 4 km (2 km pro region CE)

- Senzor Vision + Přesné vznášení GPS

- 2,7K kamera s 3osým gimbalem

- Zjednodušené nahrávání a editace

V čem je DJI Mini SE lepší nebo horší než 1. a 2. generace?

DJI Mini SE má design dronu DJI Mini 2 (akorát nemá na objektivu vytištěné „4K“ a na zadní indikátor stavu dronu nelze kliknout, oproti Mavic Mini najdete drobné rozdíly v tom, že DJI Mini SE má oranžové konce vrtulí, silnější ramena dronu a nabíjecí port USB-C) a nabízí vyšší odolnost proti rychlosti větru 8,5–10,5 m/s, přičemž v ostatních aspektech nabízí stejný výkon jako Mavic Mini. Dálkové ovladače DJI Mini SE a Mavic Mini jsou zaměnitelné, ale na Mini 2 už ovladač Mini SE fungovat nebude. Přečtěte si více o v našem článku na blogu, kde jsme spekulovali, že příštím releasem DJI bude právě DJI Mini SE.

Příslušenství pro mini dron DJI Mini SE

- Dvoucestný nabíjecí rozbočovač dokáže nabíjet až 3 baterie současně. Může ho také využít pro skladování a přepravu baterií, nebo dokonce jako powerbanku pro nabíjení vašeho mobilního zařízení.

- DJI Mini Bag+, do kterého snadno sbalíte droník DJI Mini SE a další drobnosti.

- DIY Creative Kit vám umožní upravit si Miniho podle sebe díky sadě samolepek a barevných fixů.

- Snap adaptér pro napojení široké škály kompatibilního příslušenství pro DJI Mini SE.

- Nabíjecí základna, kde si váš DJI Mini SE během nabíjení bude trůnit jako mini-král.

- Držák vrtulí chrání vrtulky před poškozením během přepravy. Lze jej také použít k upevnění DJI Mini SE na tašku nebo opasek.

TIP

Příslušenství, se kterým DJI Mini SE létá, musí být lehčí než 30 gramů. Před vzletem se ujistěte, že Snap adaptér a připojená zařízení jsou správně připojeny.

Podívejte se na dron Mini SE také v balíčku Fly More Combo, kde získáte navíc 2 náhradní baterie, 2 páry náhradních vrtulí, obousměrný nabíjecí hub, přepravní tašku a spoustu náhradních šroubků.

Specs    

Aircraft -

Takeoff Weight [1] - < 249 g -

Dimensions -

- Folded: 138×81×58 mm (L×W×H)

- Unfolded: 159×203×56 mm (L×W×H)

- Unfolded (with propellers): 245×289×56 mm (L×W×H)

-

Diagonal Distance - 213 mm -

Max Ascent Speed - 4 m/s (S Mode) 2 m/s (P Mode) 1.5 m/s (C Mode) -

Max Descent Speed - 3 m/s (S Mode) 1.8 m/s (P Mode) 1 m/s (C Mode) -

Max Speed (near sea level, no wind) - 13 m/s (S Mode) 8 m/s (P Mode) 4 m/s (C Mode) -

Maximum Takeoff Altitude - 3000 m -

Max Flight Time - 30 minutes (measured while flying at 17 kph in windless conditions) -

Max Wind Speed Resistance - 8.5 m/s to 10.5m/s (Scale 5) -

Max Tilt Angle - 30° (S Mode) 20° (P Mode) 20° (C Mode) -

Max Angular Velocity - 150°/s (S Mode) 130°/s (P Mode) 30°/s (C Mode) -

Operating Temperature Range - 0° to 40°C (32° to 104°F) -

Operating Frequency[2] -

- Model MT2SS5: 5.725-5.850 GHz

- Model MT2SD25: 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud