Doporučená kategorie: Nadšený amatér Max. rozlišení videa: 2.7K Hodnota fps: 30 Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 12 Max. doba letu (min): 30 Dosah vysílače (m): 4000 Ovládání pomocí aplikace: Ano Ovládání pomocí ovladače: Ano Ovládání gesty: Ne Wi-Fi: ANO Bluetooth: NE GPS: ANO Návrat domů: Ano Anti kolizní senzory: NE Stabilizátor obrazu: tříosý stabilizovaný závěs Automatické zastavení vrtulí: Ano Krizový mód: Ne Maximální rychlost (m/s): 13 Zorné pole (°): 83 Interní paměť : Ne... Celý popis

Koupit za 10 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Doporučená kategorie: Nadšený amatér

Max. rozlišení videa: 2.7K

Hodnota fps: 30

Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 12

Max. doba letu (min): 30

Dosah vysílače (m): 4000

Ovládání pomocí aplikace: Ano

Ovládání pomocí ovladače: Ano

Ovládání gesty: Ne

Wi-Fi: ANO

Bluetooth: NE

GPS: ANO

Návrat domů: Ano

Anti kolizní senzory: NE

Stabilizátor obrazu: tříosý stabilizovaný závěs

Automatické zastavení vrtulí: Ano

Krizový mód: Ne

Maximální rychlost (m/s): 13

Zorné pole (°): 83

Interní paměť : Ne

Záznam letu na: microSD karta

Podporované paměťové karty / typ karty: microSD

Hmotnost (g): 249

Provedení výrobku: šedá barva

Klíčové vlastnosti

? 249 g Ultralehký

? 30 minut Max. Doba letu

? 4 km HD video přenos

? Vision Sensor + GPS Precision Hover

? 3-osý Gimbal 2,7K kamera

? Zjednodušené nahrávání a úpravy

Otevřete své nebe

Kompaktní a přesto výkonný DJI Mini SE je dokonalým kreativním společníkem, který zachytí vaše okamžiky způsobem, který bez námahy povznese obyčejnost. Společně se snadno použitelnou aplikací DJI Fly si užijete zjednodušený zážitek z létání a perspektivu, která se nepodobá žádné jiné.

Téměř tak lehký jako smartphone

S hmotností pod 249 gramů je DJI Mini SE téměř stejně lehký jako průměrný smartphone. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí ho do nejnižší a nejbezpečnější váhové třídy dronů, což jej může v mnoha zemích vyjmout z určitých předpisů.

Snadné použití

Aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský zážitek, který vám umožní vytvářet filmové záběry pomocí pouhých několika klepnutí. Obsahuje také Flight Tutorial, funkci, která vám pomůže rychle a bezpečně začít s DJI Mini SE.

Méně starostí, více létat

DJI Mini SE lze použít s 360° vrtulí, která plně chrání vrtule a zlepšuje bezpečnost letu. Díky pokročilým senzorům se může DJI Mini SE také přesně vznášet.

Nechte aplikaci dělat práci

Aplikace DJI Fly nabízí řadu šablon pro tvůrce, které generují úžasná videa pouhým klepnutím. Dokonce i začátečníci bez zkušeností s úpravami mohou proměnit jakýkoli okamžik v hit sociálních sítí.

Proměňte každý okamžik v umělecké dílo

DJI Mini SE podporuje 12MP letecké fotografie a 2,7K Quad HD videa. 3osý motorizovaný gimbal poskytuje vynikající stabilitu kamery a zajišťuje jasné, ultra plynulé záběry.

Podívejte se, co váš DJI Mini SE vidí

Vyhrazený dálkový ovladač zajišťuje přenos HD videa na vzdálenost až 4 km. Odnímatelné ovládací páky lze snadno uložit do dálkového ovladače pro lepší přenosnost.

QuickShots

Komplexní záběry jsou snazší než kdy jindy

Záběry, které vypadají, jako by pocházely z hollywoodského filmu, jsou vzdáleny jen pár klepnutí s režimy QuickShot DJI Mini SE, které zahrnují Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí vybrat váš QuickShot a DJI Mini SE během nahrávání provede propracovaný přednastavený pohyb. Vezměte automaticky generované krátké video a okamžitě jej sdílejte s přáteli na sociálních sítích.

Režim CineSmooth

Plynulý pohyb pro filmové záběry

Zpomalte rychlost letu a pohyby DJI Mini SE pro větší přesnost a stabilitu. Tento režim je užitečný zejména při létání v úzkých nebo složitých prostorech.

Objevte oblíbená místa

Najděte místa pro scénické natáčení ve svém okolí

Aplikace DJI Fly poskytuje uživatelům integrovaný přístup k SkyPixel, platformě sociálních médií, kde uživatelé mohou sdílet své letecké fotografie a videa. Procházejte práci, sdílejte své vlastní a dokonce objevujte oblíbená místa pro letecké fotografie ve vaší oblasti.

OBSAH BALENÍ

Dron, 3x baterie, ovladač, kabely, náhradní díly, brašna, kryt na vrtule, kryt gimbalu, nabíječka

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.249

Výška (cm): 8.10

Šířka (cm): 5.80

Hloubka (cm): 13.80

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 1.395

Výška (cm): 9.50

Šířka (cm): 20.70

Hloubka (cm): 27.10

EAN: 6941565911452

Záruční doba: 24 měsíců

Dron 2.7K (2704x1520), foto 12 Mpx, ovládání pomocí aplikace/ovladače, Wi-Fi, max. doba letu 30 min, 3-osá stabilizace obrazu, Vision Sensor + GPS Precision Hover, návrat domů, max. rychlost 13 m/s., app. DJI Fly, podpora microSD karty až do velikosti 256 GB
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud