Easy 1111-RE

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Sešívačka je kromě děrovačky nezbytným vybavením každé kanceláře a úřadu. Hodí se také k archivaci domácích dokumentů. Pohodlí a elegance Přesnost a spolehlivost je to, čeho si uživatelé nejvíce váží na sešívačkách Easy. Prezentovaný model je vyroben z kovu, je odolný a snadno se používá. Konstrukce sešívačky předpokládá možnost sešití 30 listů najednou, díky hluboké štěrbině lze spony aplikovat až 6 cm od okraje listu. Pro pohodlí uživatelů je místo opěry zápěstí speciálně profilováno. Garantuje... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sešívačka je kromě děrovačky nezbytným vybavením každé kanceláře a úřadu. Hodí se také k archivaci domácích dokumentů.

Pohodlí a elegance
Přesnost a spolehlivost je to, čeho si uživatelé nejvíce váží na sešívačkách Easy. Prezentovaný model je vyroben z kovu, je odolný a snadno se používá.
Konstrukce sešívačky předpokládá možnost sešití 30 listů najednou, díky hluboké štěrbině lze spony aplikovat až 6 cm od okraje listu.
Pro pohodlí uživatelů je místo opěry zápěstí speciálně profilováno. Garantuje to pevnou oporu a příslušný nátlak, tak důležitý při sešívání většího počtu listů.
Sešívačka je nabízena ve třech klasických, elegantních barvách: vínové, tmavě modré a černé. Díky minimalistické formě a tónovaným barvám se dokonale hodí do každého interiéru.

Věnujte pozornost
K sešívání lze použít spony no. 10

Záruka kvality Easy
Víme, jak důležitý je dlouhodobý efekt, proto na naše výrobky klademe vysoké požadavky a vynakládáme veškeré úsilí, aby byly k jejich výrobě použity materiály nejvyšší kvality.

Parametry
materiál: kov
barva: vínová
počet listů: 12
hloubka pro zasunutí listů: 60 mm
druh spon: no.10

Informace pro velkoodběratele:
balení: 12 ks
orig.inální karton - 12x 12 ks
EAN samostatného výrobku: 5907640866407
Zobrazit více

Články odjinud