LED žárovka s paticí E14 má příkon 6W a svítí teplou bílou barvou. Žárovka svítí podobně jako 40W klasická žárovka, ale ke svícení používá 5x menší výkon. Tuto úsporu energie poznáte na svém účtě za elektřinu. Žárovka je stmívatelná, ale nepotřebujete k tomu zvláštní vypínač. Žárovku setmíte pomocí zapínání a vypínání v krátkém intervalu. Po prvním zapnutí žárovka svítí naplno, sepněte vypínač 2x a svítí polovičním výkonem a pokud spínač sepnete třikrát svítíte na 25% výkonu. Žárovka bude vám svítít... Celý popis

Koupit za 104 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LED žárovka s paticí E14 má příkon 6W a svítí teplou bílou barvou. Žárovka svítí podobně jako 40W klasická žárovka, ale ke svícení používá 5x menší výkon. Tuto úsporu energie poznáte na svém účtě za elektřinu.
Žárovka je stmívatelná, ale nepotřebujete k tomu zvláštní vypínač. Žárovku setmíte pomocí zapínání a vypínání v krátkém intervalu. Po prvním zapnutí žárovka svítí naplno, sepněte vypínač 2x a svítí polovičním výkonem a pokud spínač sepnete třikrát svítíte na 25% výkonu.
Žárovka bude vám svítít po dobu 15,000 hodin. Index podání barev (CRI) je 80.Nepoužívejte pro svítidla s již vlastním integrovaným stmívačem.
Zobrazit více

Články odjinud