Elgato Game Capture 4K60

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Elgato Game Capture 4K60 S+ Nahrávání 4K HDR obsahu je obvykle spojené s produkčními studii, vybavenými extrémně výkonnými sestavami. Už ne. Kompaktní a přenosná, 4K60 S+ používá nejmodernější technologie, které potřebujete pro nahrávání Hi-Fi herního obsahu. Kdekoliv, dokonce bez vašeho počítače. Přednosti Elgato Game Capture 4K60 S+ - Kvalita produktů Elgato - Až 2160p60 HDR záznam - HDR 10-bit passthrough - Podpora nahrávání na SD kartu - Možnost zpětného nahrávání Nová generace kódování... Celý popis

Koupit za 6 565 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elgato Game Capture 4K60 S+
Nahrávání 4K HDR obsahu je obvykle spojené s produkčními studii, vybavenými extrémně výkonnými sestavami. Už ne. Kompaktní a přenosná, 4K60 S+ používá nejmodernější technologie, které potřebujete pro nahrávání Hi-Fi herního obsahu. Kdekoliv, dokonce bez vašeho počítače.

Přednosti Elgato Game Capture 4K60 S+

- Kvalita produktů Elgato
- Až 2160p60 HDR záznam
- HDR 10-bit passthrough
- Podpora nahrávání na SD kartu
- Možnost zpětného nahrávání

Nová generace kódování
HEVC čip na desce 4K60 S+ nabízí nejlepší možný kódovací výkon. Nyní můžete nahrát až 7 hodin, akcí napěchovaného 4K HDR hraní na 256 GB SD kartu. Nebo můžete nahrávat přímo na pevný disk PC, bez přetížení jeho procesoru.

Skutečný passthrough
Ať už vysíláte živě nebo nahráváte do zásoby, váš herní zážitek zůstane nezměněn. Passthrough 4K60 S+ umožňuje hrát v 4K HDR rozlišení při 60 snímcích za sekundu se zcela nulovou odezvou.

Klíčové vlastnosti
Jedná se o vysoce výkonnou externí nahrávací kartu. Je určena pro PS4 a Xbox One. Umožňuje pořizovat záznam v kvalitě až 2160p60 HDR. Rychlost záznamu je až 140 Mb/s. Do počítače se připojí pomocí rozhraní USB 3.0. Umožňuje také nahrávání bez připojení k PC skrze SD kartu (min. UHS Class Speed 3/V30). Má vstup a výstup HDMI s passthrough do až 4K60 HDR10.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud