Elgato Game Capture HD

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Externí zařízení pro Playstation 4, Xbox One a Xbox 360 umožňuje živé streamování a zpětné nahrávání herního záznamu. Díky standardu H.264 pro kompresi videa umožňuje Elgato HD60 plynulé nahrávání v kvalitě 1080p při 60fps. Pomocí technologie low latency navíc zajišťuje hladké streamování na YouTube nebo Twitch. Svá videa můžete opatřit také hlasovým komentářem za pomocí třetí z klíčových funkcí - Live Commentary.   Klíčové vlastnosti Elgato Game Capture HD60 S - Externí záznamové zařízení pro... Celý popis

Koupit za 5 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Externí zařízení pro Playstation 4, Xbox One a Xbox 360 umožňuje živé streamování a zpětné nahrávání herního záznamu. Díky standardu H.264 pro kompresi videa umožňuje Elgato HD60 plynulé nahrávání v kvalitě 1080p při 60fps. Pomocí technologie low latency navíc zajišťuje hladké streamování na YouTube nebo Twitch. Svá videa můžete opatřit také hlasovým komentářem za pomocí třetí z klíčových funkcí - Live Commentary.
  Klíčové vlastnosti Elgato Game Capture HD60 S

- Externí záznamové zařízení pro Playstation 4, Xbox One, Xbox 360 nebo Nintendo Wii U
- Živé streamování na Twitch nebo YouTube
- Zpětné nahrávání
- Přidání hlasového komentáře díky funkci Live Commentary
- USB-C a HDMI pro připojení k počítači a televizi nebo monitoru
  Jak uvést HD60 S do chodu?
Ke zprovoznění záznamového zařízení stačí Elgato propojit přes HDMI kabel se svým monitorem nebo televizí a přes USB kabel s počítačem. Poté už jen zařízení povolíte ve vnitřním nastavení své konzole a z webu výrobce stáhnete .
  Zpětné nahrávání díky záložnímu záznamu
Kromě streamování nabízí Elgato HD60 S rovněž funkci zpětného nahrávání. Zařízení totiž každou herní seanci ukládá do vlastní krátkodobé paměti. Díky tomu se můžete vrátit i k záznamům, u kterých jste zapomněli spustit nahrávání.
 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud