POZOR-POUZE BALENÍ 2ks ZA 1199 Kč Paměťový modul EVOLVEO Zeppelin GOLD typu DDR II je osazen kvalitními paměťovými chipy Zeppelin.EVOLVEO Zeppelin GOLD je dodáván s kapacitou 2 GB, paměť je otestována a připravena pro práci na frekvenci až 800 MHz (PC2 6400), s podporou časování CL6. Společnost Evolve je velice všestranný výrobce, a proto asi nikoho nepřekvapí, že nabízí také operační paměti. Kvalita těchto modulů je zaručená díky použití výborných chipů od společnosti Zeppelin. V tomto případě... Celý popis

Koupit za 615 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

POZOR-POUZE BALENÍ 2ks ZA 1199 Kč
Paměťový modul EVOLVEO Zeppelin GOLD typu DDR II je osazen kvalitními paměťovými chipy Zeppelin.EVOLVEO Zeppelin GOLD je dodáván s kapacitou 2 GB, paměť je otestována a připravena pro práci na frekvenci až 800 MHz (PC2 6400), s podporou časování CL6.
Společnost Evolve je velice všestranný výrobce, a proto asi nikoho nepřekvapí, že nabízí také operační paměti. Kvalita těchto modulů je zaručená díky použití výborných chipů od společnosti Zeppelin. V tomto případě nám výrobce představuje modul s označením Zeppelin GOLD určený pro osobní počítače.
Operační paměť je dodávána v podobě dvou paměťových modulů typu DDR2 s kapacitou 2x2GB, které jsou určeny pro pracovní frekvenci až 800 MHz. Paměti zvládají velmi výborné časování CL6.
  - POZOR-POUZE BALENÍ 2ks ZA 1199 Kč
 
Zobrazit více

Články odjinud