Pokud při zařizování vašeho domova kladete důraz na všechny detaily a chcete být průběžně informováni o nových výrobcích, které vám usnadní život, nakupujte [b]] Dichroická Žárovka LED GU10 SMD 8W Teplé Světlo za tu nejlepší cenu. - Typ: LED - Příkon: 8 W - LED: Teplé Světlo Obnovené: jedná se o výrobky vráceny v ochranné lhůtě nebo výrobky na vystavení. Některé se prodávají s mírně poškozeným obalem nebo s otevřeným původním obalem. Všechny výrobky byly zkontrolovány zahrnují oficiální záruku... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokud při zařizování vašeho domova kladete důraz na všechny detaily a chcete být průběžně informováni o nových výrobcích, které vám usnadní život, nakupujte [b]] Dichroická Žárovka LED GU10 SMD 8W Teplé Světlo za tu nejlepší cenu.

- Typ: LED
- Příkon: 8 W
- LED: Teplé Světlo
Obnovené: jedná se o výrobky vráceny v ochranné lhůtě nebo výrobky na vystavení. Některé se prodávají s mírně poškozeným obalem nebo s otevřeným původním obalem. Všechny výrobky byly zkontrolovány zahrnují oficiální záruku značky a jsou v dokonalém provozním stavu. Podle stavu se klasifikují jako:

- A + / Dokonalé: výrobky jsou v dokonalém stavu, jejich původní balení mohlo být otevřené, poškozené nebo nahrazeno jiným ve velmi dobrém stavu.
- A / Jako nové: výrobky, které jsou v bezvadném stavu, jako nové, jejich původní balení mohlo být otevřené, poškozené nebo nahrazeno jiným balením.
- B / Velmi dobré výrobky jsou ve velmi dobrém stavu s možnými mírnými estetickými chybami a jejich původní balení mohlo být otevřené nebo poškozené.
- C / Dobrý stav: výrobky jsou ve velmi dobrém stavu s možnými estetickými chybami a jejich původní balení mohlo být otevřené nebo poškozené.
- D / Správně: výrobky jsou ve správném stavu, s možnými estetickými chybami a bez příslušenství, v bezvadném provozním stavu a jejich původní balení mohlo být otevřené nebo poškozené.
Zobrazit více

Články odjinud