Tato základní sada umožňuje až čtyřem hráčům zmařit společnými silami ďábelské plány tří různých padouchů! Objevte mimořádné schopnosti, postavte se silám zla a zažijte svět Marvelu jako nikdy předtím. Protože se jedná o živoucí karetní hru (Living Card Game®), jsou pravidelně vydávány rozšiřující balíčky s novými hrdiny, padouchy, výzvami a dobrodružstvími, které důkladně otestují schopnosti všech šampiónů!   Počet hráčů: 1-4 Doporučený věk: 14+ Herní doba: 45-90 minut   Hra je v češtině.... Celý popis

Koupit za 1 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato základní sada umožňuje až čtyřem hráčům zmařit společnými silami ďábelské plány tří různých padouchů! Objevte mimořádné schopnosti, postavte se silám zla a zažijte svět Marvelu jako nikdy předtím. Protože se jedná o živoucí karetní hru (Living Card Game®), jsou pravidelně vydávány rozšiřující balíčky s novými hrdiny, padouchy, výzvami a dobrodružstvími, které důkladně otestují schopnosti všech šampiónů!

 

Počet hráčů: 1-4
Doporučený věk: 14+
Herní doba: 45-90 minut

 

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce FFG
Počet hráčů 1 - 4
Série Avengers
Počet karet 343 ks
Značka Marvel
Rok vydání 2019

Podobné produkty

Články odjinud