Robin Hood and the Merry Men je částečně kooperativní, ale vysoce kompetitivní desková hra z prostředí folklóru, který všichni známe a milujeme. Jedná se o tematickou hru ve stylu eura, která dokonale kombinuje umisťování dělníků, hand management, sbírání sad a házení kostkami do jednoho velkého vzrušujícího komba. Ve hře Robin Hood and the Merry Men se hráči ujímají role slavných zbojníků, jako jsou Robin Hood, Malý John, Will Scarlet a Jane Fortune, a jejich úkolem je během 5 kol náporu ochránit... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Robin Hood and the Merry Men je částečně kooperativní, ale vysoce kompetitivní desková hra z prostředí folklóru, který všichni známe a milujeme. Jedná se o tematickou hru ve stylu eura, která dokonale kombinuje umisťování dělníků, hand management, sbírání sad a házení kostkami do jednoho velkého vzrušujícího komba.

Ve hře Robin Hood and the Merry Men se hráči ujímají role slavných zbojníků, jako jsou Robin Hood, Malý John, Will Scarlet a Jane Fortune, a jejich úkolem je během 5 kol náporu ochránit město Nottingham před tyranií nechvalně proslulého vládce prince Jana a nechvalně proslulého šerifa z Nottinghamu. Pokud se jim to podaří, je vyhlášen vítěz - hráč s největším počtem VB se stává největším nottinghamským hrdinou.

 
Zobrazit více

Články odjinud