Před lepením ochranného skla zkontrolujte, jestli není na telefonu fólie z výroby. Sklo nelepte v žádném případě přes fólii z výroby. Ochranné tvrzené temperované sklo FIXED Full-Cover pro Sony Xperia 1 IV na celý displej Tvrdost 9H. Tloušťka tvrzeného skla  0,25 - 0,33 mm Tvrzené sklo FIXED Full-Cover na displej pro Sony Xperia 1 IV na celou část displeje je neúčinnější a nejlepší ochranná pomůcka, která se nachází na trhu. Tvrzené sklo je navrženo pro maximální pevnost a jasné barvy displeje.... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Před lepením ochranného skla zkontrolujte, jestli není na telefonu fólie z výroby. Sklo nelepte v žádném případě přes fólii z výroby.
Ochranné tvrzené temperované sklo FIXED Full-Cover pro Sony Xperia 1 IV na celý displej
Tvrdost 9H.
Tloušťka tvrzeného skla  0,25 - 0,33 mm
Tvrzené sklo FIXED Full-Cover na displej pro Sony Xperia 1 IV na celou část displeje je neúčinnější a nejlepší ochranná pomůcka, která se nachází na trhu. Tvrzené sklo je navrženo pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Ochranné tvrzené sklo je vyrobeno z tvrdého flexibilního skla navrženého přímo pro ochranu sklíčka displeje před poškrábáním a poškozením.
Tvrzené sklo pro Sony Xperia 1 IV na celou část displeje se může pochlubit svojí úžasnou tenkostí - pouze 0,25 až 0,33 mm a přesto velmi vysokou pevností 9H, což je třikrát větší pevnost, než u běžných plastových fólií. Vysoká pevnost tvrzeného skla pro Sony Xperia 1 IV na celou část displeje je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu telefonu Sony Xperia 1 IV na celou část displeje proti poškrábání či poškození při pádu.
Při instalaci tvrzeného ochranného skla na telefon Sony Xperia 1 IV na celou část displeje dle přiloženého jednoduchého návodu nevznikají žadné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněná citlivost dotykové obrazovky. Sklo nezanechává tolik stopy po otiscích prstů díky olejofóbní vrstvě.
Hlavní přednosti temperovaného skla pro mobilní telefon Sony Xperia 1 IV na celou část displeje:
Tvrdost 9H - třikrát vyšší než u klasických folií
Při běžném používání téměř nepoškrabatelné
Oleofobní vrstva zabrání nadměrnému znečištění a umožňuje snadné čištění
Jednoduchá instalace - bez bublin, temperované sklo 10% přilne k displeji
Maximální citlivost - nerozeznatelná od displeje bez folie
10% zachování barev displeje - nedochází ke zkreslení (jako tomu může být u klasických folií)
 
Temperované ochranné sklo pro Sony Xperia 1 IV na celou část displeje se v případě prudkého nárazu rozbije, vždy ovšem zůstane vcelku (při prudkém nárazu dokáže pohltit velkou část energie, která se uvolní prasnutím, tím zabrání poškození samotného displeje).
 
MANUÁL ČI NÁVOD K APLIKACI OCHRANNÉHO TVRZENÉHO SKLA KE STAŽENÍ ZDE
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud