G-Skill F4-3200C14D-16GFX

100 %
Stars
(5 hodnocení)

XMP 2.0 Pokud rádi ladíte výkon počítače nadoraz, tak jistě znáte technologii Intel Extreme Memory Profile (XMP). Ta umožňuje snadno v BIOSu nastavit agresivnější hodnoty časování pro paměťové moduly. DDR4 pro AMD Společnost G.Skill si přichystala speciální paměťové moduly, které jsou dokonale odladěné přímo pro nové procesory AMD Ryzen.  Záruka 99 měsíců Operační paměti G.Skill Trident Z jsou podrobeny nekompromisnímu testování. Kromě dlouhodobé spolehlivosti je vyzkoušena i kompatibilita prakticky... Celý popis

Koupit za 2 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

XMP 2.0
Pokud rádi ladíte výkon počítače nadoraz, tak jistě znáte technologii Intel Extreme Memory Profile (XMP). Ta umožňuje snadno v BIOSu nastavit agresivnější hodnoty časování pro paměťové moduly.
DDR4 pro AMD
Společnost G.Skill si přichystala speciální paměťové moduly, které jsou dokonale odladěné přímo pro nové procesory AMD Ryzen.
 Záruka 99 měsíců
Operační paměti G.Skill Trident Z jsou podrobeny nekompromisnímu testování. Kromě dlouhodobé spolehlivosti je vyzkoušena i kompatibilita prakticky na každé modernější základní desce.
G.Skill Flare X, DDR4 paměti pro AMD
Nosíte v srdci značku AMD a chcete si postavit nový počítač na špičkových procesorech AMD Ryzen? Pak pro vás máme speciálně odladěné paměťové moduly G.Skill Flare X. Odpadne vám tak celá řada komplikací s kompatibilitou, případně problémy se stabilitou během přetaktování.
DDR4 paměti jsou ideální pro herní PC
V této sadě najdete dvojici 8GB pamětí, které k vaší sestavě připojíte prostřednictvím slotu DDR4. Díky tomu prolomíte všechny limity, které vám kladla při hraní a práci na počítači předchozí generace modulů DDR3. DDR4 moduly se totiž pyšní vyšší přenosovou rychlostí a energetickou efektivitou. Tu zvyšuje také pasivní chlazení, které efektivně zajišťuje odvod tepla.
Klíčové vlastnosti pamětí G.Skill Flare X

- DDR4 paměti, kterou jsou přímo navržené pro platformu AMD Ryzen.
- Podpora pro vysoký OC až na 3 200 MHz.
- Časování 14-14-14-34.
- Modul DDR4 nabídne vyšší propustnost a vyšší energetickou efektivitu.
- Pasivní chlazení efektivně odvádí teplo.
Zobrazit více

Články odjinud