Gainward GeForce GTX 1660 Super Ghost Společnost Gainward přináší na trh svou vysoce výkonnou herní grafickou kartu GeForce GTX 1660 Super Ghost. Karty GeForce GTX přinášejí ultimátní PC herní zážitek. Poháněna NVIDIA Turing GPU architekturou, karta verze "Super" nabízí 6 GB GDDR6 paměti a celou řadu oblíbených NVIDIA funkcí. Chlazení Grafiká karta GTX 1660 Super Ghost je vybavena kvalitním pasivním chladičem, doplněným o 2 velké ventilátory, které společně zajistí dostatečný chladící výkon pro... Celý popis

Koupit za 12 879 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Gainward GeForce GTX 1660 Super Ghost
Společnost Gainward přináší na trh svou vysoce výkonnou herní grafickou kartu GeForce GTX 1660 Super Ghost. Karty GeForce GTX přinášejí ultimátní PC herní zážitek. Poháněna NVIDIA Turing GPU architekturou, karta verze "Super" nabízí 6 GB GDDR6 paměti a celou řadu oblíbených NVIDIA funkcí.

Chlazení

Grafiká karta GTX 1660 Super Ghost je vybavena kvalitním pasivním chladičem, doplněným o 2 velké ventilátory, které společně zajistí dostatečný chladící výkon pro všechny důležité komponenty karty.

Expertool II

Expertool II je obslužný program pro grafické karty, jenž umožňuje ovládání otáček větráčků a možnost uložení nastavení do BIOSu. Mějte tak kartu GeForce GTX 1660 vždy pod kontrolou.

NVIDIA Ansel

NVIDIA Ansel je výkonný fotografický režim, díky kterému můžete pořizovat nádherné fotografie během hraní. Nyní můžete zachytit a sdílet své nejúžasnější herní zážitky v super rozlišení, v rozsahu 360°, s technologií HDR a jako stereoskopické fotografie. Zachyťte každý detail na gigapixelových screenshotech - až do 33násobku rozlišení 1080p. Prozkoumejte fotografie s vyhlazenými hranami a ostřejšími detaily, pak je převzorkujte a vytvořte si dekorace na zeď, plakáty nebo tapety na plochu ve velmi vysoké kvalitě.
Zobrazit více

Články odjinud